• تماس با ما
 • تماس با ما

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

آیا تصمیم به انجام جراحی بینی دارید؟

آیا با هزینه های سرسام آور جراحی بینی مواجه شده اید؟

با ما در این مقاله به منظور بررسی هزینه جراحی بینی در کلان شهری مثل تهران همراه باشید.

هزینه جراحی بینی

هزینه جراحی بینی

اگر از ظاهر بینی خود ناراضی هستید و انحراف و کجی بینیتان باعث کاهش اعتماد به نفستان شده است، جراحی بینی به شما پیشنهاد می شود. جراح بینی و بیمارستانی که در آنجا این عمل صورت می پذیرد، می تواند تأثیر زیادی بر روی هزینه جراحی بینی بگذارد.

اما زمانیکه تصمیم به انجام جراحی بینی گرفتید، بهتر است ابتدا با تکینک جراح بینی آشنا شده و پس از مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی وی اقدام به پرس وجوی قیمت جراحی بینی نمایید.

هزینه جراحی بینی به عوامل ذیل بستگی دارد:

 • تکنیک و مهارت جراح بینی
 • جراحی های که مکمل جراحی بینی باشد(مانند جراحی پولیپ بینی)
 • بیمارستان و یا کلینیک مجهزی که جراحی بینی در آنجا انجام می شود
 • هزینه داروهای بیهوشی
 • دستمزد متخصص بیهوشی
 • و…

در نهایت برآورد دقیق هزینه جراحی بینی بر عهده پزشک معالج بوده و در طی جلسات مشاوره ای تعیین می شود. ضمناً توجه داشته باشید که بیمه های درمانی معمولاً هزینه های جراحی زیبایی را پوشش نمی دهند. مگر اینکه عمل از نوع درمانی باشد.

دکتر گیوه چی ، جراح بینی در تهران و متخصص گوش حلق و بینی با تخصص و دانش بالایی می باشند. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی از طریق زیر اقدام کنید:

شماره های تماس 02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

کاندید جراحی بینی چه کسانی هستند؟

جراحی بینی گوشتی و استخوانی معمولاً به منظور زیبایی انجام گرفته و برای آندست افراد که به دلیل عدم رضایت از چهره خود دچار کمبود اعتماد به نفس شده اند، مناسب می باشد. نژاد ایرانی بسیار مستعد بینی استخوانی و انحراف بینی می باشد. از این جهت جراحی بینی استخوانی بیش از هر جراحی دیگری در ایران انجام می گیرد.

اما در این بین افرادی هستند که انحراف بینی آنها به حدی زیاد است که تنفسشان را با اختلال مواجه می کند. همچنین عوامل دیگری وجود دارند که شما را کاندید جراحی بینی می کنند:

 • کامل شدن رشد اجزا صورت
 • سلامتی کامل بدن و عدم ابتلا به بیماری جدی ای که هر جراحی را با اختلال مواجه می کند.
 • سیگاری نبودن روند التیام را سریع تر کرده و مدت ریکاوری را بعد از جراحی بینی سریع تر می کند. اما استفاده از سیگار به خودی خود نمی تواند مانع از انجام جراحی بینی شود.
 • داشتن برنامه ای برای زیباتر شدن ظاهر صورت به واسطه جراحی بینی
 • افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی بینی شده اند و از ظاهر بینی خود ناراضی هستند.
 • گرفتن عکس های سه بعدی که نمایی شماتیک از ظاهر بینی در اختیار فرد می گذارد، می تواند ذهنیت وی را برای عمل بینی آماده کند. داشتن ذهنیت مثبت می تواند شما را برای دیدن نتیجه مثبت جراحی بینی صبورتر سازد. بنابراین هوشیاری در مورد عواقب و عوارض بینی و داشتن اطلاعات کافی می تواند فرد را به یکی از کاندیدهای جراحی بینی تبدیل نماید.

نتیجه گیری

هزینه جراحی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما زمانی هزینه های درمانی و تحمل مدت زمان ریکاوری شیرین می شود که نتیجه مطلوبی از جراحی بینی حاصل شود. شما می توانید با انتخاب جراح بینی خوب در تهران به این مهم دست پیدا نمایید.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button