• تماس با ما
  • تماس با ما

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی طبیعی

در جراحی بینی طبیعی، فرد به منظور  رفع عیوب داخلی و خارجی (ظاهری) بینی به جراح بینی مراجعه می کند.  در جراحی بینی روش های زیادی استفاده می شود که می تواند  فرم بینی را بعد از جراحی کاملا طبیعی جلوه کند. که با دیدن بینی جراحی شده اصلا متوجه عمل بینی نشوند.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یکی از معمول ترین روش های جراحی بینی است که طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد. جراحی بینی در افرادی که دارای بینی گوشتی و پوست ضخیم هستند نتیجه مطلوبی نخواد داشت. زیرا در این نوع از جراحی بینی بسیار کوچک می شود و ترمیم کردن آن بسیار سخت است. در جراحی بینی فانتزی نیز به بینی استخوانی با پوست نازک و غضروف محکم می باشد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در جراحی بینی نیمه فانتزی، مدل بینی بین دو حالت طبیعی و فانتزی می باشد که تعدادی از ویژگی های بینی فانتزی و تعدادی از ویژگی های بینی طبیعی را داراست. در این نوع از جراحی بسته به نظر بیمار و نوع و فرم بینی می توان جراحی را انجام داد.

ویژگی های مشترک بین بینی طبیعی و نیمه فانتزی

  • از لحاظ ساختار داخلی و ظاهری خارجی استاندارد هستند.
  • در این نوع از بینی مشکل بویایی و تنفس وجود ندارد.
  • در عملکرد بینی اختلال ایجاد نمی کند.

شباهت های بینی طبیعی و بینی نیمه فانتزی

در افرادی که تحت جراحی بینی طبیعی قرار گرفته اند  از زیبایی خاصی  در بینی خود برخوردار خواهند شد و همچنین به دلیل مهارت جراح بینی، اصلا نمی توان متوجه جراحی در بینی شد و در واقع بینی خدادادی بوده است.

در افرادی که تحت جراحی بینی فانتزی قرار گرفته اند به دلیل تغییراتی که در فرم بینی شان اتفاق می افتد و زیبایی صورتشان صد چندان می شود، همیشه مورد توجه قرار خواهند گرفت. این جراحی باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد می شود.

مراقبت های بعد از جراحی بینی نیمه فانتزی

  • استفاده از کمپرس آب سرد به منظور کاهش تورم اطراف بینی توصیه می شود، که فقط باید تا 24 ساعت بعد از جراحی استفاده شود.
  • از خوردن غذا و آب تا 5 ساعت بعد از جراح بینی خودداری کنید. زیرا باعث ایجاد درد و افزایش تورم می شود.
  • در هنگام دراز کشیدن از چند بالش کمک بگیرید.

همچنین به تمامی توصیه های پزشک جراح بینی خود توجه کرده و اقدام نمایید.
سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button