تفاوت عمل بینی در مردان و زنان

شاید دیده باشید آقایانی را که جراحی بینی انجام داده اند و به هیچ عنوان  نتیجه جراحی آنها زیبا نشده زیرا ظرافت های ایجاد شده در بینی به مانند بینی خانم ها می باشد و  نمی توان ظاهر بینی عمل شده  را در صورت یک مرد مشاهده کرد. بسیاری از جراحان خوب هستند که در هنگام مراجعه آقایان به پزشک و درخواست چنین مدل بینی در مقابل درخواست آنها مقاومت می کنندو به آنها آگهی لازم را درباره این جراحی می دهند زیرا تنها زیبا بودن فرم بینی منجر به زیبایی صورت نخواهدشد.

در صورتی که نمونه کار هایی از جراح بینی مورد نظر خود را بررسی کردید و می بینید که سبک های استفاده شده در  جراحی بینی آقایان و  خانم ها خیلی   به یکدیگر شباهت دارد  بهتر است درباره جراح بینی خود تجدید نظر داشته باشید  زیرا در عمل بینی مردان و  زنان باید تفاوت های مهم در نظر گرفته شود.

شاید مراحل جراحی یکسان باشد ولی آنالیز های انجام شده پیش از عمل بینی با یکدیگر فرق دارد و باید به گونه ای باشد که ویژگی های ظاهری مردانه در آنها تغییر نکند و تناسب با دیگر اجزای صورت برقرار باشد .

یکی از مشکلاتی که در مردان وجود دارد این است که نمی توانند به راحتی خانم ها انتظارات خود را از جراحی بینی بیان کنند و به همین دلیل گاهی اوقات بعد از عمل ابراز نارضایتی می کنند و از ظاهر جدید خود راضی نیستند .

تفاوت جراحی بینی در مردان و زنان

در صورتی که جراح بینی شما به اصول زیبایی شناسی اهمیت زیادی داشته باشد.هیچ گاه نتیجه جراحی مردان  را به صورت سربالا و قوس زیاد رقم نخواهد زد و بهتر است جراحی بینی طبیعی باشد که حتی اطرافیان متوجه جراحی زیبایی فرد نشده باشند.

بهتر است در مقایسه بینی مردان با زنان موارد زیر را بدانید:

  • بین پیشانی و بینی باید در زنان زاویه بیشتری باشد که این زاویه در زاویه نیم رخ کاملا دیده می شود .
  • زاویه بینی بینی و لب بالا  در زنان حاد تر است .
  • در مردان بهتر است که پشت بینی صاف تر و بدون قوس  باشد .
  • بینی در مردان  بهتر است که کشیده تر باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی خانم و متخصص گوش و حلق و بینی

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

2 پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *