بینی زیبا چه ویژگی هایی دارد؟

بینی زیبا چه ویژگی هایی دارد؟

تصور غلط:برخی از افراد گمان می کنند که هر چه سایز بینی کوچکتر باشد می توان  گفت فرد بینی زیباتری دارد در صورتی که کوچکی بینی ملاکی برای زیبایی نخواهد بود.به همین دلیل شاید بارها دیده اید که بینی های خیلی کوچک و فانتزی  در صورت شخصی زیبایی خاصی را ندارد.بینی هر شخصی منحصر به فرد بوده و باید با صورت وی همخوانی داشته باشد.

با توجه به اصول زیبایی شناسی برای اینکه متوجه شویم بینی با چه شرایطی یک بینی زیبا محسوب می شود استانداردهای جهانی وجود دارد.که این استاندارها به هیچ عنوان به نوع بینی مرتبط نیست بلکه به تناسب بینی به تمامی اجزای صورت وابسته می باشد.البته باید گفت که زیبایی نسبی بوده و شاید نظرات مختلفی در این رابطه وجود داشته باشد.

جراحی بینی

اگر بینی را به پنج قسمت یکسان تقسیم کنیم می توان گفت که به پهنای بینی یک پنجم اختصاص پیدا می کند.در صورتی می توان گفت که بینی سایز خوبی دارد که بینی  در این یک پنجم میانی صورت قرار بگیرد.در روش دیگر باید دو خط عمودی از قسمت گوشه چشم به سمت پایین رسم کنیم ،اگر پهنای بینی از این دو خط خارج  نباشد می توان گفت سایز بینی مناسب است.

برخی از افرادی که به بینی فردی خاصی برای نتیجه جراحی زیبایی بینی خود اشاره می کنند باید بدانند که آن بینی تنها بر روی صورت همان شخص زیبا خواهد بود و تضمینی بر این نخواهد بود که فرم بینی به همان شکل بر روی صورت شما نیز زیبا خواهد شد.

سوراخ های بینی نیز باید متناسب با بینی کوچک شود البته باید سعی بر این شود که جراح بینی خیلی در سوراخ های بینی تغییری را ایجاد نکند زیرا می تواند عوارض زیادی را برای فرد داشته باشد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی خانم و متخصص گوش و حلق و بینی

 

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *