بهترین جراح بینی در تهران کیست؟

از آنجایی که عمل بینی امروزه جزو جراحی های محبوب و پرطرفدار در میان مردم اعم از بانوان و آقایان محسوب می شود، و برای انجام این جراحی افراد به دنبال بهترین جراح بینی برای دریافت نتیجه مطلوب می باشند، بنابراین تصمیم گرفتیم در این مقاله تمام ویژگی هایی که یک جراح بینی خوب باید داشته باشد را مطرح کرده تا شما با آگاهی کامل بهترین جراح بینی در تهران را برای انجام جراحی بینی انتخاب کنید. و هم چنین در این مقاله بهترین جراح بینی در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

پس توصیه می کنیم تا پایان مقاله ما را همراهی کنید.

جراحی بینی چیست؟

در ابتدا قبل از پرداختن به ویژگی های بهترین جراح بینی توضیح مختصری از جراحی بینی خواهیم داد.

به تغییر شکل، اندازه، موقعیت و ویژگی های بینی جراحی بینی گفته می شود. بینی یکی از اعضای تاثیرگذار در زیبایی چهره محسوب می شود، بنابراین بعد از انجام عمل بینی، چهره افراد تغییر شگرفی خواهد کرد.

به همین دلیل است که افراد زیادی در طول سال به جراحان بینی مراجعه کرده و کاندید جراحی زیبایی بینی هستند. این افراد به دلیل ایجاد تغییرات در فرم و ظاهر بینی به راحتی می توانند در چهره خود تغییرات مثبتی را حس کنند.

عمل-بینی-چیست

در این بین برخی از افرادی که به بهترین جراح بینی مراجعه می نمایند، به منظور برطرف کردن ایراداتی که منجر به اختلال در تنفس آن ها شده است نیز این جراحی را انجام می دهند. انجام جراحی زیبایی بینی با توجه به نوع بینی که به بینی استخوانی، بینی گوشتی، قوز بینی و انحراف بینی تقسیم می شود، صورت می گیرد. انجام جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام شده و برش هایی که داخل و خارج بینی زده می شود نیز با توجه به موارد فوق می باشد. نتیجه تمامی این موارد با انتخاب بهترین جراح بینی، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. زیرا انتخاب بهترین جراح بینی می تواند سبب شود تا فرد بعد از انجام جراحی بینی خود، از نتیجه جراحی رضایت کامل داشته باشد و باعث افزایش اعتماد به نفس در فرد شود.

در ادامه ویژگی های یک جراح بینی خوب را معرفی خواهیم کرد.

ویژگی های بهترین جراح بینی

نوبت به آن رسید است تا در خصوص ویژگی های بهترین جراح بینی صحبت نماییم. در ادامه به توضیح برخی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

 • آشنایی با آناتومی بینی؛ جراح باید دقیقا اناتومی بینی را بشناسد تا بتواند اقدامات ثمر بخشی در طی جراحی داشته باشد. زیرا تا زمانی که آگاهی و دانش وجود نداشته باشد عملیات جراحی با موفقیت سپری نخواهد شد.
 • تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی
 • آشنایی با انواع تکنیک ها و روش های جراحی؛ جراحان بینی باید با طیف گسترده تکنیک ها آشنا باشند تا بتوانند بر طبق انتظارات افراد آن تکنیک ها را پیاده سازی کنند.
 • مهارت و توانمندی در زمینه عملیاتی کردن تکنیک ها و تئوری ها در زمینه جراحی بینی
 • برخورداری از مهارت های عملی در حوزه عمل بینی
 • ایجاد حس اعتماد در افراد
 • دارای برنامه منظم و روحیه ای مسئولیت پذیر؛ که سبب می شود تا بیمار نسبت به جراح خود حس اطمینان داشته باشد.
 • دارای صعه صدر در خصوص ارائه راهنمایی و کمک قبل، حین و بعد از جراحی بینی باشد.
 • دارای سابقه ای درخشان در انجام انواع جراحی های بینی مانند جراحی بینی گوشتی، جراحی بینی استخوانی ، جراحی بینی طبیعی و انواع دیگر باشد.
 • رضایت بیماران از بیشترین درصد را در انتخاب بهترین جراح بینی تاثیر گذار است. زیرا سبب می شود تا با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید و در نزد ایشان اقدام به جراحی بینی نمایید.
 • در خصوص تمامی مراحل و نحوه عمل بینی، توضیحات کامل را به کاندید جراحی بینی بدهد تا فرد از نحوه انجام جراحی خود راضی باشد.
 • در خصوص مراقبت های بعد از جراحی بینی توضیحات و شرایط را به طور کامل توضیح دهد. همچنین در این مدت با پیگیری در خصوص نکات مراقبتی بعد از عمل بینی، در رسیدن به نتیجه ای قابل قبول به فرد کمک نماید.

بهترین جراح بینی چه اقداماتی انجام می دهد؟

از مهم ترین نکاتی که باید در زمینه جراحی زیبایی بینی در نظر داشته باشید این است که ابتدا تا قبل از این که برای جراحی بینی اقدام کنید حتما در جلسات مشاوره با جراحان شرکت کنید. در واقع بهترین جراح بینی اقدامات زیر ر ا به ترتیب انجام می دهد:

 • در دو جلسه ابتدایی ممکن است که صرفا جلسات بررسی و تحلیل مشکلات و نواقصی که در ناحیه بینی با آنها مواجه هستید برگزار شود. در واقع جراح بینی کاری که انجام می دهد این است که از زوایای مختلف بینی تان عکسبرداری می کند. در همین جلسات تمامی صحبت های مراجعین را می شنوند و انتظارات آن ها مطلع می شوند. در نهایت اگر انتظارات مطابق با واقع بود و می توانستند آنها را در نتیجه جراحی اجرا کنند در برنامه جراحی گنجانده می شوند. اما از سوی دیگر خواسته هایی که غیر منطقی هستند را به مراجعین اعلام می کنند. در واقع در این مرحله تلاش بر این است که مراجعه کننده در زمینه جراحی بینی توجیه شده و انتظارات واقع بینانه ای داشته باشند.
 • بعد از این مراحل نوبت دهی برای جراحی انجام می شود.
 • در روز جراحی، جراح تلاش می کنند که کمک های لازم را برای آرامش بیشتر فرد و کاهش استرس وی انجام دهد. برای مثال مشاوره ها و صحبت هایی را انجام می دهند که مراجعه کننده نگرانی ها و استرس هایش در این زمینه برطرف شود.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

در متون بالاتر تمام ویژگی های یک جراح بینی خوب را به شما معرفی کردیم، حال باید با توجه به آن ویژگی با استفاده از راهکارهایی به دنبال بهترین جراح بینی باشید. در این بخش از مقاله به بررسی نحوه انتخاب بهترین جراح بینی خواهیم پرداخت.

نحوه-انتخاب-بهترین-جراح-بینی

پرس و جو از اطرافیان

در مرحله اول جهت پیدا کردن بهترین جراح بینی، باید از اطرافیان و دوستان خود که این جراحی را انجام داده اند پرس و جو کرده و در مورد جراح و رضایت آن ها اطلاعاتی را کسب کنید.

و همچنین فرم بینی عمل شده ی آن ها را نیز بررسی کرده و در صورتی که با توجه به سلایق شما فرم بینی خوب و زیبا می باشد و هم چنین با توجه به رضایت افراد تصمیم گیری کنید.

جستجو در اینترنت

با توجه به گستردگی اینترنت و پیشرفت تکنولوژی می توانید نام جراح مدنظر خود را در موتورهای جست و جو سرچ کرده و تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد پزشک را از طریق سایت خود پزشک و یا سایت های دیگر به دست آورید.

شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از روش هایی که می توان برای انتخاب بهترین جراح بینی مدنظر قرار داد، مشاهده نمونه کارهای جراح مدنظر خود در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و … می باشد که این امر کمک بسیار زیادی به افراد برای پیدا کردن بهترین جراح بینی خواهد کرد. با استفاده از این روش نیز می توان از نظرات مردم در مورد اون جراح نیز آگاه شد.

مشاوره حضوری

با استفاده از روش هایی که معرفی کردیم شما لیستی از جراحان مدنظر خود در اختیار خواهید داشت که با توجه به آن ها می توانید برای بررسی پزشک به صورت حضوری به مطب مراجعه کرده و مشاوره حضوری بگیرید و هم چنین از تجربیات و نظرات مراجعه کنندگان نیز بهره مند شوید.

چرا دکتر گیلدا گیوه چی؟

تمامی این صحبت ها گفته شد تا بتواند کمک کوچک و کوتاهی در انتخاب بهترین جراح بینی باشد و فرد در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران نیز دقت کافی را نماید.

دکتر گیلدا گیوه چی به عنوان بهترین جراح بینی در تهران با سال ها سابقه و تجربه در جراحی بینی و با بیشترین رضایتمندی مراجعه کنندگان می تواند افرادی را که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند راهنمایی و مشاوره نمایند.

جهت مشاهده نمونه کارها می توانید به اینستاگرام دکتر گیلدا گیوه چی مراجعه کنید.

چرا-دکتر-گیدا-گیوه-چی

نتیجه گیری

در این نوشتار تلاشی که داشتیم در این جهت بود که بتوانیم تمامی نکاتی که در زمینه انتخاب بهترین جراح بینی وجود دارد را مطرح سازیم. امید است که توانسته باشیم تمامی نکات و موضوعات کاربردی را در این زمینه مطرح کرده و بتوانید با لحاظ کردن آن در خصوص انتخاب بهترین جراح بینی در تهران موفق عمل کنید از سوی دیگر نیز در روند جراحی بتوانید با کمترین نگرانی و اضطراب وارد مرحله جراحی شوید.

هر چقدر که از نقشه مسیر جراحی بینی آگاهی بیشتری داشته باشید می توانید که رویارویی بهتری با مسائل و مشکلات احتمالی آن داشته باشید و اقداماتی را برای افزایش موفقیت جراحی خود انجام دهید.

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *