پروتز چانه

پروتز چانه

در حال حاضر پروتز چانه محبوبیت خاصی پیدا کرده است. افراد زیادی با انجام پروتز چانه صورتشان را دلربا تر و جذاب تر می کنند.

در این مقاله به پروتز چانه و مزایای آن می پردازیم.

افراد با انجام جراحی های زیبایی ، مانند جراحی زیبایی بینی  و یا جراحی پروتز چانه ، می توانند زوایای چهره و اجزای آن را تغییر بدهند تا به چهره ی متناسب و ایده آل برسند.

معمولا از جراحی پروتز چانه ، تزریق چانه و راهکارهای زیبایی دیگر ، به منظور زیبا سازی فک و چهره استفاده می شود. زاویه ی مناسب فک یا همان چانه در زیبا سازی چهره و صورت نقش بسزایی را ایفا می کند. اشخاصی که چانه ی عقب و یا چانه ی جلوتر از حد معمول دارند ، معمولا دارای شمای نامطلوب در چهره ی خود هستند که از کاندید های انجام پروتز چانه می باشند. امروزه با افزایش تکنیک های جدید پزشکی و رشد فناوری نوین ، عوارض مربوط به چانه درمان می شود.

 دکتر گیوه چی ، بهترین جراح بینی در زمینه انجام پروتز چانه ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نقش پروتز چانه

وسیله ای است که به کمک آن می توان ابعاد چانه را متناسب با صورت ، اصلاح کرد. با استفاده از تکنیک جایگذاری پروتز چانه ، می توانید شمای چهره را جذاب تر و زیبایی آن را دوچندان کنید.

مزایای پروتز چانه

  • اصلاح زاویه و ابعاد چانه
  • عریض تر ساختن چانه (افزودن به پهنای چانه)
  • پنهان کردن غبغب
  • افزایش ارتفاع عمودی چانه
  • جبران فرورفتگی عضله ی چانه
  • بهبود در تناسب اعضای چهره ( چانه نقش بسزایی در نمایان ساختن اجزای صورت مخصوصا بینی، دارد. بطوری که اگر چانه ی فردی کوچک تر از حد استاندارد باشد ، بینی او بزرگتر به چشم می آید.)

تناسب در اعضای چهره ، در زیبایی نمای چهره ، نقش بسزایی دارد. تناسب در ابعاد چانه بسیار حائز اهمیت می باشد ، مخصوصا در حالت نیم رخ و یا سه رخ .

نمونه ی پروتز چانه توسط دکتر گیوه چی

عقب بودن چانه : اشخاصی که دارای چانه ی ظریف و باریک هستند و چانه ی آن ها عقب است، معمولا برای اصلاح ابعاد فک خود به متخصص مراجعه می کنند تا چانه ی خود را عریض تر کنند. هنگامی که چانه کوچک تر از حالت استاندارد و عقب تر از حالت طبیعی باشد ؛ سبب بزرگ دیده شدن عضو بینی می شود. بنابراین افراد برای رفع این عارضه به متخصص مراجعه می کنند. در اغلب موارد جراحی چانه به منظور اصلاح ابعاد و زاویه ی آن (جلو آوردن چانه) صورت می گیرد. در اصطلاح به اصلاح ظاهر چانه ، منتوپلاستی اطلاق می شود.

پارامترهای مهم در پروتز چانه

ابتدا لازم است به متخصص زیبایی مراجعه کنید تا چهره ی شما را آنالیز و بررسی کند. معمولا بعد از معاینات و بررسی پزشک مربوطه ، نقاط ضعف و نقاط قوت چهره ی فرد شناسایی می شود.

پروتز چانه
پروتز چانه

بعد از طی این مراحل، پزشک راهکارهای پیشنهادی به منظور رفع عیوب موجود در چهره را ، ارائه می دهد. معمولا پارامتر های زیبایی در چهره ی مردان و زنان متفاوت می باشد و پزشک زیبایی با مد نظر گرفتن این پارامترها راه درمان زیبایی را پیشنهاد می دهد. به طور مثال: چانه های عریض بیشتر مختص به چهره ی مردان می باشد و زنان نمی توانند چانه ی خود را عریض تر از حد معمول کنند، زیرا به چهره ی آن ها نمایی مردانه می دهد و از زیبایی آن می کاهد.

همچنین انجام لیفت صورت و یا تکنیک های زیبایی دیگر در کنار پروتز چانه ، می تواند به صورت مکمل ، نتیجه ی حاصل از جراحی پروتز چانه را تقویت و چهره را زیباتر کند.

سایر مقالات ارائه شده توسط دکتر گیوه چی:

جوانسازی صورت

لیفت بینی با نخ

بوتاکس

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

2 پاسخ
  1. من مربی شنا هستم . همیشه تمرین و مسابقه دارم . میخوام بدونم اگه جراحی انجام بدونم نمیتونم شنا کنم ؟ چقدر باید صبر کنم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *