• تماس با ما
 • تماس با ما

پروتز چانه

پروتز چانه

در حال حاضر پروتز چانه محبوبیت خاصی پیدا کرده است. افراد زیادی با انجام پروتز چانه صورتشان را دلربا تر و جذاب تر می کنند.

در این مقاله به پروتز چانه و مزایای آن می پردازیم.

افراد با انجام جراحی های زیبایی ، مانند جراحی زیبایی بینی  و یا جراحی پروتز چانه ، می توانند زوایای چهره و اجزای آن را تغییر بدهند تا به چهره ی متناسب و ایده آل برسند.

معمولا از جراحی پروتز چانه ، تزریق چانه و راهکارهای زیبایی دیگر ، به منظور زیبا سازی فک و چهره استفاده می شود. زاویه ی مناسب فک یا همان چانه در زیبا سازی چهره و صورت نقش بسزایی را ایفا می کند. اشخاصی که چانه ی عقب و یا چانه ی جلوتر از حد معمول دارند ، معمولا دارای شمای نامطلوب در چهره ی خود هستند که از کاندید های انجام پروتز چانه می باشند. امروزه با افزایش تکنیک های جدید پزشکی و رشد فناوری نوین ، عوارض مربوط به چانه درمان می شود.

 دکتر گیوه چی ، بهترین جراح بینی در زمینه انجام پروتز چانه ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

نقش پروتز چانه

وسیله ای است که به کمک آن می توان ابعاد چانه را متناسب با صورت ، اصلاح کرد. با استفاده از تکنیک جایگذاری پروتز چانه ، می توانید شمای چهره را جذاب تر و زیبایی آن را دوچندان کنید.

مزایای پروتز چانه

 • اصلاح زاویه و ابعاد چانه
 • عریض تر ساختن چانه (افزودن به پهنای چانه)
 • پنهان کردن غبغب
 • افزایش ارتفاع عمودی چانه
 • جبران فرورفتگی عضله ی چانه
 • بهبود در تناسب اعضای چهره ( چانه نقش بسزایی در نمایان ساختن اجزای صورت مخصوصا بینی، دارد. بطوری که اگر چانه ی فردی کوچک تر از حد استاندارد باشد ، بینی او بزرگتر به چشم می آید.)

تناسب در اعضای چهره ، در زیبایی نمای چهره ، نقش بسزایی دارد. تناسب در ابعاد چانه بسیار حائز اهمیت می باشد ، مخصوصا در حالت نیم رخ و یا سه رخ .

نمونه ی پروتز چانه توسط دکتر گیوه چی

عقب بودن چانه : اشخاصی که دارای چانه ی ظریف و باریک هستند و چانه ی آن ها عقب است، معمولا برای اصلاح ابعاد فک خود به متخصص مراجعه می کنند تا چانه ی خود را عریض تر کنند. هنگامی که چانه کوچک تر از حالت استاندارد و عقب تر از حالت طبیعی باشد ؛ سبب بزرگ دیده شدن عضو بینی می شود. بنابراین افراد برای رفع این عارضه به متخصص مراجعه می کنند. در اغلب موارد جراحی چانه به منظور اصلاح ابعاد و زاویه ی آن (جلو آوردن چانه) صورت می گیرد. در اصطلاح به اصلاح ظاهر چانه ، منتوپلاستی اطلاق می شود.

پارامترهای مهم در پروتز چانه

ابتدا لازم است به متخصص زیبایی مراجعه کنید تا چهره ی شما را آنالیز و بررسی کند. معمولا بعد از معاینات و بررسی پزشک مربوطه ، نقاط ضعف و نقاط قوت چهره ی فرد شناسایی می شود.

پروتز چانه

پروتز چانه

بعد از طی این مراحل، پزشک راهکارهای پیشنهادی به منظور رفع عیوب موجود در چهره را ، ارائه می دهد. معمولا پارامتر های زیبایی در چهره ی مردان و زنان متفاوت می باشد و پزشک زیبایی با مد نظر گرفتن این پارامترها راه درمان زیبایی را پیشنهاد می دهد. به طور مثال: چانه های عریض بیشتر مختص به چهره ی مردان می باشد و زنان نمی توانند چانه ی خود را عریض تر از حد معمول کنند، زیرا به چهره ی آن ها نمایی مردانه می دهد و از زیبایی آن می کاهد.

همچنین انجام لیفت صورت و یا تکنیک های زیبایی دیگر در کنار پروتز چانه ، می تواند به صورت مکمل ، نتیجه ی حاصل از جراحی پروتز چانه را تقویت و چهره را زیباتر کند.

سایر مقالات ارائه شده توسط دکتر گیوه چی:

جوانسازی صورت

لیفت بینی با نخ

بوتاکس

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

2 thoughts on “پروتز چانه

 1. بهار - سپتامبر 2, 2018 در 10:00 ق.ظ

  من مربی شنا هستم . همیشه تمرین و مسابقه دارم . میخوام بدونم اگه جراحی انجام بدونم نمیتونم شنا کنم ؟ چقدر باید صبر کنم ؟

  پاسخ
  • drgivehchi - اکتبر 16, 2018 در 11:39 ق.ظ

   یمدتی باید از شنا کردن پرهیز کرد

   پاسخ

ارسال پاسخ

Call Now Button