برای اطلاع از هزینه عمل بینی استخوانی اینجا را بخوانید

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی ذهن اکثر افرادی که تصمیم به این عمل جراحی را دارند به خود مشغول ساخته است. به نظر شما هزینه عمل بینی استخوانی چقدر است؟

مطمئنا با نگاهی به اطراف خود می توانید گسترش جراحی های زیبایی و تمایل افراد به انجام جراحی بینی را شاهد باشید.

دلایل متعددی برای انجام رینوپلاستی وجود دارد. اما بعد زیبایی این جراحی از کسی پوشانده نیست و اکثر افراد به دنبال بعد زیبایی این جراحی می باشند.

ویژگی بینی های استخوانی

همانطور که در مقاله ی جراحی بینی استخوانی بیان شده است، بینی هایی با بافت استخوانی و غضروفی بیشتر، پوست نازک و قوز خفیف در زمره ی بینی های استخوانی جای می گیرند.

نمونه کار جراحی بینی استخوانی دکتر گیلدا گیوه چی
نمونه کار جراحی بینی استخوانی دکتر گیلدا گیوه چی

شاید شما هم شنیده باشید که افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند، کاندید مناسب تری برای جراحی بینی فانتزی باشند. به نظر شما دلیل این امر چیست؟

در پاسخ به سوال فوق باید به این نکته اشاره کرد که؛ جراح بینی استخوانی مجال و گستره ی بیشتری برای اعمال تغییرات مناسب، برای اصلاح فرم و حالت بینی در بینی های استخوانی دارد. به همین منظور ایجاد فرم های عروسکی یا فانتزی در بینی های استخوانی خیلی راحت تر از بینی های گوشتی اتفاق می افتد.

نمونه جراحی بینی استخوانی

دیدن نمونه کارهای جراحی تصویر سازی مناسبی در ذهن بیمار از روند جراحی و نتایج حاصل از آن، می سازد. به یاد داشته باشید فرم و مدل حاصل از جراحی بینی در هر فرد بسته به نوع بینی، شدت و میزان عوارض موجود و… متفاوت می باشد. در این قسمت نمونه ای از جراحی بینی استخوانی توسط دکتر گیلدا گیوه چی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم:

به منظور مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر اینجا را کلیک کنید.

هزینه عمل بینی در بیمارستان دولتی

بسیاری از افرادی که می خواهند جراحی زیبایی بینی انجام دهند، از نظر اقتصادی به دنبال مرکز جراحی برای انجام عمل مذکور می باشند. زیرا این افراد گمان می کنند جراحی بینی در بیمارستان های دولتی هزینه ی کمتری به دنبال دارد.

شاید ضرب المثل هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری به گوش شما نیز آشنا باشد!!! اما واقعا همینطور است؟

ممکن است فردی هزینه ی بسیار بالایی برای جراحی بینی خود پرداخت کرده باشد ولی نتیجه ی مطلوبی از جراحی خود کسب نکند و یا حتی نیاز به جراحی ترمیمی بینی پیدا کند!!!

به خاطر داشته باشید شیوه ی جراحی و تکنیک اجرایی توسط جراح بینی تاثیر بسیار زیادی در نتایج حاصل از عمل بینی و رضایت مندی بیشتر بیمار دارد.

بنابراین با کمی تامل می توانید به اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی در تهران پی ببرید. زیرا با انتخاب جراحی قابل و با تجربه می توانید با اطمینان خاطر بیشتری این جراحی را انجام داده و از نتایج مطلوب حاصل از آن، لذت ببرید.

جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل
جراحی زیبایی بینی بلافاصله بعد از عمل

هزینه عمل بینی اقساط

قسط بندی کردن هزینه ی عمل بینی مبحثی توافقی میان جراح مربوطه و بیمار می باشد. بیمار در طی جلسات مشاوره خواسته ها و نیازهای خود را با جراح مربوطه در میان می گذارد.

هزینه ی عمل بینی استخوانی نیز بعد از معاینه ی بیمار و انتخاب روش جراحی از سوی پزشک، تعیین و به اطلاع بیمار رسانده می شود.

معاینه ی بیمار قبل از جراحی بینی اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا به خاطر داشته باشید ممکن است درمان برخی اختلالات ساختمان بینی مانند: انحراف تیغه ی بینی، شکستگی و… اولویت اول جراحی بینی باشد.

چکیده مطلب

برای اطلاع از هزینه عمل بینی استخوانی می توانید با شماره های: 02188673181 و 02188875799 تماس حاصل کنید و یا به صفحه ی اینستاگرام دکتر گلیلدا گیوه چی مراجعه نمایید.

با تشکر از حسن توجه شما عزیزان، مدیریت سایت: دکتر گیلدا گیوه چی ، جراح بینی در تهران 

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *