محدودیت سنی برای جراحی بینی

محدودیت سنی برای جراحی بینی

سوال متداول متقاضیان جراحی زیبایی بینی ، محدوده ی سنی مناسب برای انجام این جراحی می باشد. طبق گفته های ارزشمند دکتر گیلدا گیوه چی ، جراح متخصص گوش ، حلق و بینی ؛ معمولا سنجش محدودیت سنی در دوطیف انجام می گیرد.

  • محدودیت سنی در افراد جوان
  • محدودیت سنی در افراد میان سال

در بررسی محدودیت سنی برای جراحی بینی در افراد جوان به دو پارامتر مهم که یکی سن تقویمی و دیگری بلوغ فکری فرد درخواست کننده ی جراحی بینی می باشد، توجه می شود.

 دکتر گیوه چی ، بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ،  در زمینه ی راهنمایی برای محدودیت سنی برای جراحی بینی ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

در سن تقویمی افراد جراح بینی مواردی از جمله به ثبات رسیدن رشد جسمانی فرد ، را مورد معاینه و بررسی می دهد. طبق تحقیقات بعمل آمده ، رشد در خانم ها در سن 16 سالگی و در مردان در 18 سالگی به ثبات می رسد.

بررسی بلوغ فکری و سن عقلی افراد مقوله ای پیچیده و نیازمند توجهات عمیق تری می باشد. زیرا در اکثر موارد سن عقلی افراد با سن تقویمی آن ها تفاوت دارد. فردی که متقاضی عمل جراحی بینی می باشد ، باید به حدی از بلوغ فکری و عقلی رسیده باشد که در تصمیم گیری خود اطمینان کامل داشته باشد.

محدودیت سنی برای جراحی بینی
محدودیت سنی برای جراحی بینی

زیرا بنا به بیانات دکتر گیوه چی – جراح بینی ،  تصمیم درست بواسطه ی بلوغ فکری مناسب ، به منظور انجام جراحی زیبایی بینی ؛ تاثیرات شایان و مثبتی را در گذراندن هرچه موفق تر دوران نقاهت و ریکاوری بعد از عمل ، می گذارد.

جراحی بینی در افراد میان سال

در مبحث محدودیت سنی برای جراحی بینی ، در افراد میان سال همواره این سوال مطرح است که ، انجام جراحی بینی با توجه به سن آن ها امری انجام پذیر می باشد یا خیر؟

از نظر علمی محدودیتی به منظور انجام جراحی بینی ، وجود ندارد. فقط لازم به ذکر است که در افراد میان سال توانایی و قدرت بدنی به منظور ترمیم و بهبود سریع تر بعد از جراحی ، کاهش می یابد. در افراد میان سال از تراکم استخوانی و استحکام آن کاسته می شود.

 

با توجه به این نکات بیان شده ، لازم است تا جراح بینی با کمترین دستکاری در بافت بینی ، به ایجاد تغییرات لازم در بینی فرد بپردازد که این نکته نیازمند تبحر و مهارت بالای جراح می باشد. پس توصیه می شود همواره در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت و وسواس را مدنظر قرار دهید تا عملی موفقیت آمیز متناسب با انتظارات خود داشته باشید.

همچنین شما عزیزان  به منظور کسب اطلاعات بیشترمی توانید به مقاله ی سن مناسب برای جراحی بینی دکتر گیوه چی مراجعه نمایید.

همچنین شایان به ذکر است که سبک انجام جراحی بینی در افراد میان سال نسبت به افراد جوان متفاوت می باشد. افراد میانسال سالیان زیادی را با چهره ی طبیعی خود زندگی کرده اند ،بنابراین جراح بینی نمی تواند تغییرات زیاد و نامتعادلی را در بینی فرد میانسال ایجاد کند. علت این امر ، اختلالات هویتی فرد بعد از جراحی بینی می باشد.

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *