• تماس با ما
  • تماس با ما

ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس :

سوال بسیاری از طرفداران تزریق بوتاکس اینست که ماندگاری بوتاکس چقدر است ؟ بنا بر توصیه خانم دکتر گیلدا گیوه چی ، لازم است مراجعین عزیز در طی سال 2 بار برای تمدید اثر بوتاکس به مطب مراجعه کرده و از مزایای این روش بهره بگیرند .

ماندگاری بوتاکس

راهکار تشخیصی :

 6 ماه پس از تزریق بوتاکس برای سنجش این نکته که آیا اثر این تکنیک ، از بین رفته یا نه می توانید بدون انقباض صورت خود ، در وضع عادی مقابل آینه قرار گیرید با حرکات کوچکی اگر خط اخم و خنده و پیشانی داشتید لازم است برای تزریق مجدد بوتاکس اقدام نموده و از افزایش چین و چروک های صورت پیشگیری نمایید در بسیاری از افراد ماندگاری بوتاکس تنها 6 ماه بوده و در برخی متغیر است .

اثربخشی بوتاکس :

نکته مهمی که در رابطه با بوتاکس باید گفت ، اینست که این تکنیک درمانی نمی تواند به تنهایی چین و چروک های عمیق را از بین ببرد . اگر درگیر چین های عمیق بر سطح پوست هستید ، لازم است علاوه بر تزریق بوتاکس و تثبیت ماندگاری آن هر 6 ماه ، از فیلر های تزریقی نیز کمک بگیرید تا ظاهر پوست هموار و زیبا شود و حالت جوانی ایده آلی به خود بگیرد . اما برای کسانی که در وضع عادی پوست صافی دارند و تنها هنگام خنده یا اخم خطوط مربوطه بر روی صورتشان ظاهر می شود ، اثربخشی بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های صورت 100 درصدی است بنا براین می توان به خانم های جوان این نوید را داد که به کمک این روش نوین و کارآمد جوانی خود را حفظ و پایدار کنند .

اثر معمول تزریق بوتاکس :

تجربه نشان داده که عموما در اکثر اشخاص 4 الی 6 ماه ماندگاری بوتاکس را خواهیم داشت و پس از این مدت دوباره عضلات فعال می شوند . ولی در این باره می توان گفت اثر بوتاکس به عنواملی وابسته است :

– واکنش های بدن فرد و تطبیق پذیری آن

– دوز دارو و واحد آن

– چروک های روی پوست و میازن وخامتشان

– پایداری بر تمدید درمان و اقدام برای تزریق در هر 6 ماه یک بار .

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی  :

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button