ماندگاری بوتاکس

ماندگاری بوتاکس :

سوال بسیاری از طرفداران تزریق بوتاکس اینست که ماندگاری بوتاکس چقدر است ؟ بنا بر توصیه خانم دکتر گیلدا گیوه چی ، لازم است مراجعین عزیز در طی سال 2 بار برای تمدید اثر بوتاکس به مطب مراجعه کرده و از مزایای این روش بهره بگیرند .

ماندگاری بوتاکس

راهکار تشخیصی :

 6 ماه پس از تزریق بوتاکس برای سنجش این نکته که آیا اثر این تکنیک ، از بین رفته یا نه می توانید بدون انقباض صورت خود ، در وضع عادی مقابل آینه قرار گیرید با حرکات کوچکی اگر خط اخم و خنده و پیشانی داشتید لازم است برای تزریق مجدد بوتاکس اقدام نموده و از افزایش چین و چروک های صورت پیشگیری نمایید در بسیاری از افراد ماندگاری بوتاکس تنها 6 ماه بوده و در برخی متغیر است .

اثربخشی بوتاکس :

نکته مهمی که در رابطه با بوتاکس باید گفت ، اینست که این تکنیک درمانی نمی تواند به تنهایی چین و چروک های عمیق را از بین ببرد . اگر درگیر چین های عمیق بر سطح پوست هستید ، لازم است علاوه بر تزریق بوتاکس و تثبیت ماندگاری آن هر 6 ماه ، از فیلر های تزریقی نیز کمک بگیرید تا ظاهر پوست هموار و زیبا شود و حالت جوانی ایده آلی به خود بگیرد . اما برای کسانی که در وضع عادی پوست صافی دارند و تنها هنگام خنده یا اخم خطوط مربوطه بر روی صورتشان ظاهر می شود ، اثربخشی بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های صورت 100 درصدی است بنا براین می توان به خانم های جوان این نوید را داد که به کمک این روش نوین و کارآمد جوانی خود را حفظ و پایدار کنند .

اثر معمول تزریق بوتاکس :

تجربه نشان داده که عموما در اکثر اشخاص 4 الی 6 ماه ماندگاری بوتاکس را خواهیم داشت و پس از این مدت دوباره عضلات فعال می شوند . ولی در این باره می توان گفت اثر بوتاکس به عنواملی وابسته است :

– واکنش های بدن فرد و تطبیق پذیری آن

– دوز دارو و واحد آن

– چروک های روی پوست و میازن وخامتشان

– پایداری بر تمدید درمان و اقدام برای تزریق در هر 6 ماه یک بار .

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی  :

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *