لیفت صورت

لیفت صورت 

 لیفت صورت، یکی از روش های جوانسازی صورت است که باعث کاهش و یا از بین رفتن چین و چروک صورت می گردد. برای انجام لیفت صورت باید به جراح زیبایی سر و گردن مراجعه کند. این جراحی به منظور از بین بردن چین وچروکی است که به دلیل استرس، افزایش سن، کاهش وزن و یا کاهش حجم چربی صورت بنا به هر دلیلی انجام می شود. در این روش با کشیدن پوست صورت زیبایی را در صورت فرد افزایش داده و باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.

انجام لیفت صورت باعث می شود تا چهره فرد چیزی حدود 10 سال جوانتر شود و این باعث لذت بردن از نتیجه لیفت صورت می شود.

دلایل انجام لیفت صورت چیست و چرا افراد لیفت صورت انجام می دهند؟ پاسخ این سوال را دکتر گیوه چی در ادامه این مقاله به شما خواهند گفت.

لیفت-صورت

دلایل انجام لیفت صورت

با بالا رفتن سن، به دلیل کاهش کلاژن سازی قابلیت ارتجاعی و استحکام پوست کاهش می یابد. این کاهش بر روی کارکرد عضلات صورت تاثیر گذار می باشد. زیرا باعث ایجاد خط و چین و چروک در پیشانی، ابرو ها و گونه ها می گردد. این چین و چروک ها بیشتر از سن 40 سالگی در آقایان و 50سالگی در خانم ها بروز می کند. امروزه با انجام لیفت صورت می توان زیبایی چهره را برگرداند و این چین و چروک روی صورت را از بین برد. امروزه تبلیغات زیادی در خصوص کرم ها و لوسیون های مختلفی وجود دارد که گفته می شود می توان با استفاده از این کرم ها و لوسیون ها، پوست صورت را کشید و آن را صفت و محکم کرد. این تبلیغات کاملا دروغ بوده و اصلا نمی توان به این موارد اعتماد کرد.

انواع لیفت صورت

لیفت صورت با روش های متفاوتی انجام می شود از جمله این رو شها  می توان به لیفت صورت با نخ، لیفت صورت با جراحی و لیفت صورت با لیزر اشاره کرد. در ادامه این مقاله به لیفت صورت با نخ می پردازیم.

لیفت صورت با نخ

برای کشیدن پوست صورت به روش لیفت با نخ، از نخ های قابل جذب به منظور کشیدن پوست می توان استفاده کرد. این روش از جمله راه های درمانی بدون نیاز به انجام جراحی است. لیفت صورت با نخ به منظور جوانسازی صورت و افزایش زیبایی انجام می شود.

موارد استفاده از لیفت با نخ

لیفت صورت

لیفت ابرو

لیفت گونه

لیفت پیشانی

لیفت فک

لیفت صورت با نخ چگونه باعث جوانسازی صورت می شود؟

لیفت صورت با نخ یا همان لیفتینگ صورت نوعی جراحی غیر تهاجمی است که با استفاده از نخ های قابل جذب انجام می شود. جنس این نخ ها به گونه ای بوده که طی 4 تا 6 ماه کامل جذب می شود. این نخ ها با تحریک کردن سلول های کلاژن و الاستین داخل پوست، می تواند باعث صاف و محکم شدن پوست صورت می شود. همچنین لیفت صورت با نخ باعث روشن تر شدن پوست صورت شده و شادابی را پوست شما برگرداند.

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

لیفت صورت

جراحی سینوزیت

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *