ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

همانطور که می دانید راهکار های زیبایی متنوع و گسترده ای ، امروزه ابداع شده اند. از میان تکنیک هایی که به زیبایی کمک شایانی می کند ، ساکشن غبغب جایگاه ویژه ای بخود اختصاص داده است.

حال این سوال مطرح می شود که ساکشن غبغب چیست و چه مزایایی دارد.

با ما همراه باشید تا به بررسی پاسخ سوالات بالا بپردازیم.

افراد زیادی از افتادگی غبغب خود شکایت دارند. همانطور که می دانید چهره ی انسان نقش غیرقابل انکاری در جذابیت و زیبایی او ایفا می کند. افراد زیبا و جذاب نحوه ی برقراری ارتباط اجتماعی موفق تری دارند و با اعتماد به نفس بیشتری به فعالیت در بین سایر افراد جامعه می پردازند. همچنین روحیه ی این افراد قوی است و سرشار از انرژی های مثبت هستند.

 دکتر گیوه چی ، بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ،  در زمینه ی ساکشن غبغب  ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

یکی از راه های زیبا سازی صورت و افزایش جذابیت چهره ساکشن غبغب می باشد. با ساکشن غبغب دیگر نیاز نیست به راه های ورزشی و تغذیه ای روی آورید. زیرا تاثیر این راه ها در طولانی مدت ظاهر می شود و نتیجه ی مناسب و رضایت بخشی را بهمراه ندارد. همچنین رفع غبغب از طریق ورزش و روش های سنتی بازگشت پذیر است و به صورت دائمی برطرف نمی شود.

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن عملی است که به تخلیه ی بافت های چربی مازاد می انجامد. لیپوساکشن در نواحی مختلفی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پوست های افتاده و اضافه در طی لیپوساکشن از میان می روند. لیپوساکشن جزء تکنیک های جدید و کارآمد در زیباسازی صورت محسوب می شود.

ساکشن غبغب
ساکشن غبغب

نکات مهم در ساکشن غبغب

با افزایش سن ضایعات متفاوت پوستی را شاهد هستیم. مانند چروک و افتادگی پوست  که به دلیل کاهش فیبر ها و رشته های جوانساز کلاژن و الاستین در پوست ظاهر می گردند. ساکشن غبغب بعنوان راه حل مناسبی به منظور رفع افتادگی پوست و تجمع چربی مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک با اعمال بی حسی موضعی و توسط لوله های کانولا امکان پذیر است.

لازم به ذکر است ؛ حتی از این تکنیک در افراد جوان تر و زیر 40 سال که پوست گردن شل و غبغب افتاده هستند ، هم استفاده می شود.

ساکشن غبغب تکنیکی بسیار مهم می باشد و نیازمند دانش و مهارت بالای جراح است. براساس نوع پیچیدگی این تکنیک زیبایی و ایجاد برش های مناسب در مناطق مناسب از پوست به منظور تخلیه ی چربی، توصیه می شود تا بهترین جراح را برای انجام این روش انتخاب کنید تا متحمل عارضه ی نامطلوب نشوید.

با پیشرفت های جدید در دانش پزشکی و تجهیزات کاربردی ، ریکاوری بعد از ساکشن غبغب در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد و خونریزی و آسیب دیدگی بافتی در این تکنیک کم می باشد و فرد سریع تر می تواند به انجام فعالیت های روزمره ی خود بپردازد.

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *