• تماس با ما
  • تماس با ما

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

همانطور که می دانید راهکار های زیبایی متنوع و گسترده ای ، امروزه ابداع شده اند. از میان تکنیک هایی که به زیبایی کمک شایانی می کند ، ساکشن غبغب جایگاه ویژه ای بخود اختصاص داده است.

حال این سوال مطرح می شود که ساکشن غبغب چیست و چه مزایایی دارد.

با ما همراه باشید تا به بررسی پاسخ سوالات بالا بپردازیم.

افراد زیادی از افتادگی غبغب خود شکایت دارند. همانطور که می دانید چهره ی انسان نقش غیرقابل انکاری در جذابیت و زیبایی او ایفا می کند. افراد زیبا و جذاب نحوه ی برقراری ارتباط اجتماعی موفق تری دارند و با اعتماد به نفس بیشتری به فعالیت در بین سایر افراد جامعه می پردازند. همچنین روحیه ی این افراد قوی است و سرشار از انرژی های مثبت هستند.

 دکتر گیوه چی ، بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ،  در زمینه ی ساکشن غبغب  ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

یکی از راه های زیبا سازی صورت و افزایش جذابیت چهره ساکشن غبغب می باشد. با ساکشن غبغب دیگر نیاز نیست به راه های ورزشی و تغذیه ای روی آورید. زیرا تاثیر این راه ها در طولانی مدت ظاهر می شود و نتیجه ی مناسب و رضایت بخشی را بهمراه ندارد. همچنین رفع غبغب از طریق ورزش و روش های سنتی بازگشت پذیر است و به صورت دائمی برطرف نمی شود.

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن عملی است که به تخلیه ی بافت های چربی مازاد می انجامد. لیپوساکشن در نواحی مختلفی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین پوست های افتاده و اضافه در طی لیپوساکشن از میان می روند. لیپوساکشن جزء تکنیک های جدید و کارآمد در زیباسازی صورت محسوب می شود.

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

نکات مهم در ساکشن غبغب

با افزایش سن ضایعات متفاوت پوستی را شاهد هستیم. مانند چروک و افتادگی پوست  که به دلیل کاهش فیبر ها و رشته های جوانساز کلاژن و الاستین در پوست ظاهر می گردند. ساکشن غبغب بعنوان راه حل مناسبی به منظور رفع افتادگی پوست و تجمع چربی مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک با اعمال بی حسی موضعی و توسط لوله های کانولا امکان پذیر است.

لازم به ذکر است ؛ حتی از این تکنیک در افراد جوان تر و زیر 40 سال که پوست گردن شل و غبغب افتاده هستند ، هم استفاده می شود.

ساکشن غبغب تکنیکی بسیار مهم می باشد و نیازمند دانش و مهارت بالای جراح است. براساس نوع پیچیدگی این تکنیک زیبایی و ایجاد برش های مناسب در مناطق مناسب از پوست به منظور تخلیه ی چربی، توصیه می شود تا بهترین جراح را برای انجام این روش انتخاب کنید تا متحمل عارضه ی نامطلوب نشوید.

با پیشرفت های جدید در دانش پزشکی و تجهیزات کاربردی ، ریکاوری بعد از ساکشن غبغب در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد و خونریزی و آسیب دیدگی بافتی در این تکنیک کم می باشد و فرد سریع تر می تواند به انجام فعالیت های روزمره ی خود بپردازد.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button