جراح بینی مردانه خوب در تهران

جراح بینی مردانه خوب در تهران

در سال های اخیر استقبال مردان برای انجام جراح بینی زیاد است. با این حال به دنبال جراح بینی مردانه خوب هستند تا نتیجه قابل قبولی را بعد از جراحی بینی داشته باشند.

جراحی بینی در مردان به نسبت  جراحی بینی در زنان از ریسک بالایی برخوردار است.  زیرا تفاوت های زیادی در آناتومی بینی مردان و زنان وجود دارد. همچنین نتیجه جراحی بینی در مردان و زنان با یکدیگر متفاوت است. در جراحی بینی مردان هنگام جراحی یک جراح بینی مردانه خوب می داند که به چه میزان باید از تیغه بینی برداشته شود تا  حالت قوس مانند به خود نگیرد. زیرا از نظر مردان داشتن بینی صاف و زیبا نشانه قدرت و اعتماد به نفس است. این صافی در تیغه بینی در مردان جذابیت ایجاد می کند.

به گفته دکتر گیوه چی باید در هنگام انتخاب جراح بینی مردانه خوب بعضی از عناصر و ویژگی ها را در نظر گرفت.

یک جراح خوب بینی در هنگام معاینه بینی زاویه بین کولوملا و لب را در مردان اندازه گیری می کند. این زاویه باید چیزی بین 90 تا 100 درجه باشد. زیرا همانطور که گفته شد، آناتومی بینی مردان با زنان متفاوت است. همچنین یک جراح بینی مردانه خوب این را در نظر دارد که پوست مردان به نسبت زنان کلفت تر است. به همین دلیل به میزانی بسیار کم تورم بینی بعد از جراحی نسبت به خانم ها بیشتر است.

جراح بینی مردانه باید این نکته را به متقاضی یاد آوری کند که به دلیل انجام فعالیت های سنگین باید  روند تنفس خود را حفظ کند و از بینی هم تنفس کند.

همچنین یک جراح بینی مردانه خوب باید تمام مراحل روند جراحی را به فرد اطلاع دهد.

لازم به ذکر است که یک جراح بینی مردانه خوب باید در خصوص مراقبت های بعد از جراحی راهنمایی های لازم را به فرد کند. مثلا از ضربه خوردن بینی جلوگیری شود.

یک جراح بینی مردانه خوب باید اطلاعات کافی در خصوص نحوه جراحی بینی مردانه و روش های جراحی را بداند و در جراحی بینی استفاده کند.

همچنین مردان باید قبل از جراحی بینی انگیزه و میزان انتظار خود را از جراح بینی به جراح بیان کنند. تا توسط جراح بینی مردانه مورد بررسی قرار گیرد.

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی فانتزی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *