• تماس با ما
  • تماس با ما

جراحی هایی که همزمان با جراحی بینی امکانپذیرند

جراحی هایی که همزمان با جراحی بینی امکانپذیرند :

متداول ترین جراحی در ایران در حال حاضر جراحی بینی است همزمان با این جراحی می توان جراحی های زیبایی دیگری را به منظور رفع ایرادات ثانویه صورت انجام داد تا فرم چهره متعادل تر و جذاب تر شود. مزیت این کار و ادغام جراحی های زیبایی در صرفه جویی وقت و هزینه و جلوگیری از عوارض اقدامات بی هوشی متعدد است در این خصوص باید گفت که بیمار لازم است توان طولانی شدن زمان جراحی را از نظر جسمی داشته باشد. برخی از جراحی هایی که همزمان با جراحی بینی امکانپذیرند عبارتند از : منتوپلاستی – رفع غبغب – زیبایی گونه – بلفاروپلاستی – اتوپلاستی – کاشت مو – تزریق چربی و جوانسازی پیشانی .

جراحی هایی که همزمان با جراحی بینی امکانپذیرند

منتوپلاستی :

این جراحی اقدام به اصلاح فرم چانه و برطرف نمودن ایرادات ناحیه چانه می نماید این عضو از جهت سایزی ، موجب تاثیرگذاری مستقیم بر تعادل چهره می شود که همزمان با جراحی بینی می توان مشکلات چانه را نیز طی عمل جراحی برطرف نمود.

رفع غبغب :

همزمان با جراحی بینی و اصلاحات چانه یا منتوپلاستی می توان به درمان برجستگی غبغب با کمک ساکشن نیز پرداخت .

زیبایی گونه :

برخی از افراد با مشکل فروررفتگی گونه یا صافی این ناحیه درگیرند می توان در زمان انجام جراحی بینی ، با کمک پروتز یا تزریق چربی این مشکل را برطرف کرد.

بلفاروپلاستی :

 بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک به منظور رفع افتادگی پف پشت پلک بالا یا ایرادات پلک پایین انجام شده که طی آن چهره فرد بسیار جوان تر به نظر می رسد.

اتوپلاستی :

جراحی زیبایی گوش موسوم به اتوپلاستی برای ایجاد تقارن ، تعادل بخشی به فرم گوش و رفع ایرادات فرمی گوش خارجی انجام می شود.

کاشت مو :

برای کاشت مو به حالت معمول گرافت باریکی از پشت سر برداشته شده و فولیکول های گرافت پس از استخراج ، در نقاط مورد نظر کاشت می شود که همزمان با اقدامات کاشت مو تیم جراحی بینی می توانند جراحی را به راحتی انجام دهند.

تزریق چربی :

چنانچه نیاز به تزریق چربی به صورت یا هر جای دیگر از بدن بود می توان از دوره بی هوشی استفاده کرده و تزریق را انجام داد.

جوانسازی پیشانی :

با کمک دستگاه آندوسکوپ می توان لیفت ابرو ، پیشانی و جوانسازی پیشانی را انجام داد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button