جراحی قوز بینی

جراحی قوز بینی

از دلایل عمل زیبایی بینی، داشتن قوز بر روی بینی می باشد که نداشتن سطح صاف برروی بینی باعث این امر می شود و فرد برای داشتن بینی خوش فرم اقدام به این عمل زیبایی می کند.

 قوز روی بینی بر اثر صدمه، ضربه و یا حتی شکستگی ایجاد نمی شود و فقط ارثی می باشد.

انواع قوز بینی

  • قوز کاذب
  • قوز واقعی

چگونه قوز روی بینی را تشخیص دهیم؟

برای تشخیص نوع قوز بینی بهتر از یک  جراح بینی  کمک گرفته شود تا بتواند راحت تر شما را راهنمایی کند ولی یک راه ساده برای تشخیص قوز کاذب وجود دارد آن هم این است که بینی خود را به سمت بالا فشار دهید اگه  این قوز از بین رفت، قوز کاذب می باشد.

چگونگی رفع قوز بینی

یکی از روش های رفع قوز روی بینی، انجام عمل جراحی رینوپلاستی می باشد که بعد از انجام این عمل قوز روی بینی به طور کامل برداشته می شود و ظاهری زیبا به خود گرفته و بینی اصلاح می گردد.

برای اطمینان کامل از نحوه انجام این عمل ابتدا با یک جراح بینی مشورت نمایید تا اطلاعات کامل در خصوص این عمل و مراحل آن در اختیار شما گذاشته شود.

چه مقدار رفع قوز بینی برای بیمار لازم است؟

جراح بینی  پس از در نظر گرفتن سلیقه و نظر بیمار درعمل جراحی باید به فرم گونه، لب و پیشانی توجه کند تا بتواند

عمل را انجام دهد و قوز بینی را از روی بینی بیمار تراش دهد.

جراحی-قوز-بینی

برگشت قوز بینی بعد از انجام عمل رینوپلاستی

پس از تراش و برش استخوان بینی و برداشتن کامل قوز با توجه به توضیحات قبل، از روی بینی توسط جراح متخصص و ماهر، به دلیل عدم رشد و بازسازی استخوان در بینی امکان برگشت قوز بینی اصلا وجود ندارد و این باعث می شود تا با خیال آسوده تر دست به جراحی بینی زد.

مشاهده نتیجه نهایی

به دلیل انجام  جراحی زیبایی بینی تا دوهفته پس از عمل مقدار کمی کبودی و ورم در اطراف بینی مشاهده می شود. که این باعث می شود تا شما نتیجه عمل را دیرتر مشاهده کنید. البته تورم های اطراف بینی چند ماه به طول می انجامد تا کاملا از بین برود

ولی اصلا نگران این موضوع نباشید زیرا پس از عمل زیبایی این امر عادی بوده و می توانید پس از ازبین رفتن کامل ورم ها نتیجه عمل بینی تان را ببینید.

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *