جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

آیا می دانید جراحی زیبایی پلک سبب بالا رفتن جذابیت چشم هایتان می شود؟

آیا می دانید با جراحی زیبایی پلک می توانید جوانی را به چشم های خود برگردانید؟

در این مقاله ، جراحی زیبایی پلک را مورد بررسی قرار می دهیم.

افتادگی پلک یکی از دلایل مهم در ایجاد ظاهر نامطلوب در چشم ها می باشد. به دنبال افتادگی پلک چشم ها حالت خسته و غمگین بخود می گیرند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و دانش پزشکی امروزه تکنیک های زیبایی زیادی به منظور رفع عوارض نامطلوب چهره ، گسترش یافته اند.

 دکتر گیوه چی ، بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ،  در زمینه جراحی زیبایی پلک ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مزایای جراحی زیبایی پلک

یکی از این تکنیک های زیبایی جراحی زیبایی پلک یا به عبارت تخصصی ، بلفاروپلاستی می باشد. از طریق جراحی زیبایی پلک می توان شادابی و زیبایی را به چشم ها برگرداند. با از بین رفتن افتادگی پلک ، چشم ها گیرایی و جذابیت بیشتری پیدا می کنند و همچنین چهره ی فرد زیباتر و جوان تر دیده می شود.

جراحی زیبایی پلک
جراحی زیبایی پلک

بلفاروپلاستی

پوست پلک بالا شل و نازک می باشد. سطح زیرین پوست پلک را ، عضله ی مدور چشمی تشکیل می دهد که بوسیله ی یک لایه ی نازک بنام سپتوم از بخش چربی جدا شده است.

مقدار پوست اضافی که باید در حین جراحی برداشته شود توسط متخصص بررسی و تعیین می شود. با برداشتن پوست اضافه و خارج کردن چربی های زیر لایه ی سپتوم ، حالت افتادگی پلک اصلاح می شود و پشت چشم ها باز می شود.

به دنبال این امر پف آلودگی پلک بالا و خستگی چشم ها برطرف می شود. علائمی همچون تورم ، التهاب و یا خون مردگی در پلک بالا بدنبال جراحی امری کاملا طبیعی است و به مرور زمان از میان می رود.

استفاده از کمپرس های یخ به کاهش التهاب و تورم بعداز جراحی زیبایی پلک کمک شایانی می کند. همچنین مصرف داروهای تجویزی پزشک مربوطه ، می تواند درد بعد از جراحی را تسکین بخشد.

به دلیل ظرافت جراحی زیبایی پلک توصیه می شود تا در انتخاب جراح خود دقت کنید تا جراحی موفقی را تجربه کنید.

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *