جراحی بینی در افراد با پوست نازک بینی

جراحی بینی در افراد با پوست نازک بینی

جراحی بینی در افراد با پوست نازک ممکن است دارای مزیت و یا معایبی باشد که در این مقاله  موارد را بررسی می کنیم.با اینکه بهترین افراد مناسب برای جراحی بینی  افراد با پوست های معمولی هستند اما می توان گفت در بینی های با پوست های خیلی نازمکجراحی دشوار خواهد شد.کسانی که پوست با بینی های نازک دارند بعد از عمل بینی با تورم کمتری روبه رو خواهند شد و احتمال ایجاد اسکار بعد از عمل کمتر خواهد بود.

ولی مهم ترین ایرادی که به بینی های با پوست نازک گرفت دیده شدن نامنظمی های ایجاد شده در جراحی بعد از عمل بینی است .پوست نازک باعث می شود اسکلت غضروفی و استخوانی زیر پوست به راحتی قابل رویت باشد.معمولا بینی های استخوانی پوست های نازکی دارند.

جراحی بینی در افراد با پوست بینی نازک

از دیگر ایرادات بینی میتوان به تمایل زیاد این پوست ها به جمع شدن نام برد که باعث می شود پوست آسان تر آسیب ببیند . .بیشتر این جمع شدن پوست به صورت قرینه و یکسان نمی باشد و در زیبایی فرم بینی اختلال ایجاد می کند .

افرادی که پوست های خیلی نازک دارند بعد از جراحی بینی در  نوک بینی بیشتر قرمزی دیده می شود و امکان دارد ضایعات عروقی که به مانند تارهای عنکبوت کوچکی هستند بر روی بینی دیده شود .

برای مشکل دیده شدن ایرادات بینی که گفته شود جراح بینی باید در مرحله اول  اسکلت زیرین را کاملا صاف و بدون هر گونه نامنظمی و پستی و بلندی بتراشد و سپس به اقدام به بازسازی آن کند .

در صورتی که نمی توان این تکنیک را بر روی بیمار اجرا کرد می توان بافت هایی از جنس فاسیا و درم  که از خود بیمار گرفته می شود استفاده کرد.

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی خانم و متخصص گوش و حلق و بینی

 

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *