• تماس با ما
  • تماس با ما

جراحی زيبایی بینی

جراحی زيبايی بینی

جراحی زیبایی بینی و یا همان رینوپلاستی از جمله جراحی هایی است که توسط متخصص گوش و حلق و بینی که می تواند جراحی پلاستیک نیز انجام دهد، انجام می شود. انجام جراحی زیبایی بینی به دو دلیل است. یا فردی نیاز به بهبود کارایی بینی مانند برطرف کردن ایرادات تنفسی و یا انحراف بینی است و یا فرد از نظر نمای بینی، با آن مشکل دارد و به جراح زیبایی بینی مراجعه می نماید.

انجام جراحی زیبایی بینی را می توان با دو هدف مذکور انجام داد.

جراحی زیبایی بینی امروزه خواستار زیادی دارد و افراد زیادی میخواهند تا این نوع از جراحی زیبایی را انجام دهند ولی اصلا در این خصوص اطلاعات کافی و لازم را ندارند. دکتر گیوه چی ، بهترین جراح بینی ، به توضیح برخی از موارد مهم در خصوص جراحی زیبایی بینی می پردازد. شما عزیزان به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید

علت انجام جراحی بینی با هدف بهبود کارایی بینی چیست؟

افرادی که به منظور بهبودی ظاهر و نمای بینی خود به جراح بینی مراجعه می کنند، ممکن است به آسیب های بینی حین تصادف، ضربه های شدید و یا بیماری، نقص مادرزادی و یا مشکلات تنفسی انجام می شود.

 

جراحی زیبایی بینی

 

جراحی زیبایی بینی به چه منظور ایجاد می شود؟

انجام جراحی زیبایی بینی به منظور ایجاد تغییرات جزئی و یا در برخی از افراد کلی در آناتومی و ساختار بینی انجام می شود. تغییرات از استخوان، عضروف و پوست بینی شروع می شود تا به ساختار کلی بینی می رسد.

عوارض جراحی زیبایی بینی چیست؟

بعد از آن که فرد جراحی زیبایی بینی انجام داد، به دلیل آن که به بافت بینی دست زده شده است، تورم و کبودی در اطراف بافت بینی ایجاد می شود که این امر طبیعی بوده و به مرور زمان از بین خواهد رفت. این امر می تواند در برخی از افراد نگرانی ایجاد کند. باید به این افراد گوش زد نمود که تمامی کبودی و تورم ها بعد از گذشت چند هفته به طور عادی از بین می رود و فقط باید به مراقبت های بعد از جراحی بینی که توسط پزشک ارائه می شود، توجه نمایید. همچنین می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی مراجعه نمایید.

روش های جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به دو روش کلی، جراحی بینی به روش بسته و جراحی بینی به روش باز انجام می شود که هر یک تفاوت های خاص خود را خواهند داشت. بیشترین تفاوت عمده در این دو روش جراحی بینی، تفاوت در برش هاست.

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی با توجه به نوع بینی که شامل بافت پوست، میزان چربی و استخوان بینی تقسیم بندی می شود، انواع جراحی های بینی عبارتند از :

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

که نتیجه این دو جراحی می تواند شامل

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی

جراحی انحراف بینی

جراحی قوز بینی

جراحی بینی در ایران به چه میزان است؟

طبق آمار به دست آمده شایع ترین و متداول ترین جراحی زیبایی در ایران جراحی زیبایی بینی است. همچنین ایران دارای رتبه اول در جهان برای انجام جراحی زیبایی بینی دارد. زیرا دارای آناتومی متفاوت در بینی خود هستند نسبت به افراد اروپایی و آمریکایی که کمتر اقدام به جراحی زیبایی بینی می نمایند.

از دیگر دلایل بالا بودن آمار جراحی زیبایی بینی در ایران پایین بودن هزینه های جراحی است که نسبت به مابقی کشور ها بسیار پایین تر است. به همین دلیل از بسیاری از کشور ها برای انجام این نوع از جراحی زیبایی بینی، به ایران مراجعه می نمایند. همچنین مهارت بالای جراحان زیبایی بینی سبب می شود تا افراد زیادی به ایران بیایند

برای انجام این نوع از جراحی پیشنهاد می شود تا به بهترین جراح زیبایی بینی مراجعه شود.

مقالات مرتبط

انواع جراحی بینی 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی طبیعی

تفاوت جراحی بینی فانتزی و طبیعی 

راه های ارتباطی 

02188673181
02188875799

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

Call Now Button