بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بسیاری از افرادی که قصد انجام جراحی رینوپلاستی دارند، به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می گردند.

در این مقاله به توضیح سوالات بالا می پردازیم و ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی را بیان می کنیم. این مقاله به اشخاصی که بینی گوشتی دارند، کمک می کند تا بهترین جراح بینی را انتخاب کند.

  • بینی هایی که دارای بافت چربی زیاد و پوست ضخیمی هستند را اصطلاحا بینی گوشتی می گویند.

جراحی بینی گوشتی


برای جراحی بینی های گوشتی جراح بینی بر روی غضروف و استخوان بینی فرد تغییراتی را اعمال می کند و معمولا در این جراحی سعی می شود تا هیچ تغییری بر روی پوست انجام نشود. فقط تا حد ممکن چربی های اضافی در بینی را برداشته و پوست را نازک می کند.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران می داند که پوست بینی در افراد دارای بینی گوشتی نباید نازک شود. همچنین بهترین جراح بینی گوشتی در حین جراحی باید با مهارت و دقت و تبحر اقدام به برداشتن استخوان و غضروف کند تا بعد از جراحی فرد بهترین نتایج را کسب نماید.

دکتر گیلدا گیوه چی (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی)
دکتر گیلدا گیوه چی (جراح و متخصص گوش، حلق و بینی)

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟

برای آن که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را بشناسید باید از ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی مطلع باشید. توصیه می شود تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید؛ جراحی بینی گوشتی و جراحی ترمیم بینی سخت از جراحی بینی استخوانی است و نمی توان به هر اندازه و هر فرمی، در بینی تغییراتی ایجاد نمود.

برای جراحی بینی باید جراح بینی گوشتی این را مد نظر داشته باشد که در افراد دارای بینی گوشتی نوک بینی ها پهن و افتاده است. پس به دقت بالایی برای فرم دهی و ایجاد قوس بر روی بینی، احتیاج دارند.

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی

  • داشتن تجربه و تخصص در جراحی بینی گوشتی
  • داشتن هنر و سلیقه به همراه علم برای جراحی بینی(زیرا جراحی بینی به تلفیق تخصص و هنر احتیاج دارد.)
  • رضایت بالای بیماران بعد از جراحی بینی
  • داشتن سوابق درخشان و تجربه های موفق در جراحی بینی
  • در اختیار گذاشتن اطلاعات به بیمار در خصوص جزئیات جراحی بینی
  • صبر و حوصله در خصوص پاسخ گویی به سوالات بیماران
  • داشتن صحه صدر برای کمک رساندن به افرادی که جراحی بینی انجام داده اند و راهنمایی در خصوص مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی

دکتر گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی در تهران هستند. شما عزیزان می توانید از طریق زیر با ایشان ارتباط برقرا نمایید:

شماره های تماس:     02188673181      –       02188875799

صفحه اینستاگرام دکتر گیلدا گیوه چی 

 

ویژگی بینی های گوشتی

از جمله مهمترین بخش بینی که می توان نوع بینی را مشخص کند و در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار باشد، پوست بینی می باشد. در جراحی زیبایی بینی در صورتی که بینی دارای پوستی نازک و متوسط هستند، جراحی استخوانی نام دارد. در صورتی که بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم و چرب می باشد. این از مهمترین ویژگی های مهم بینی گوشتی است.

بهترین پوست بینی که می تواند بعد از انجام جراحی بینی، نتیجه بسیار مطلوبی را به همراه داشته باشد، پوست های معمولی است که دارای کمترین میزان چربی و ضخامت است. زیرا در این نوع از پوست بینی، کمترین تغییر در هنگام جراحی توسط جراح بینی قابل مشاهده است.

پوست ضخیم که باعث می شود تا بینی گوشتی شود، بعد از انجام جراحی به مراقبت های زیادی نیاز دارد تا نتیجه جراحی بسیار خوب شود. همچنین انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می تواند نتیجه جراحی را بهتر کند.

ویژگی های بینی گوشتی

همانطور که گفته شد بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم و چرب هستند. همچنین این نوع از بینی ها دارای غضروف ضعیفی بوده و نمی توان این میزان چربی و ضخامت را تحمل نماید. در گذشته، جراحان زیبایی بینی به منظور کوچک کردن بینی، غضروف های بینی را برمی داشتند که این امر باعث می شود تا نوک بینی افتادگی پیدا کند و نتیجه جراحی اصلا مطلوب نباشد. به همین منظور در این افراد نیاز به انجام جراحی ترمیم بینی می بود.

امروزه برای فرم دهی و زیبا تر شدن بینی های گوشتی، در جراحی بینی گوشتی، از غضروف برای تقویت این غضروف ها استفاده می شود تا نتیجه جراحی مطلوب شود. با این حال انجام جراحی بینی گوشتی، مستلزم انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی می باشد.

جراحی بینی گوشتی

نشانه های بینی گوشتی

از مهمترین ویژگی های ظاهری بینی های گوشتی، عضله، استخوان، غضروف ضعیف می باشد. همچنین دارای نوک بینی پهن، بزرگ و حالتی کشیده می باشد. پوست بینی دارای آکنه های گوشتی بر روی پوست می باشد همچنین غدد چربی بر روی پوست بینی زیاد است.

از ویژگی های دیگر بینی های گوشتی ضخیم بودن پوست نیمه پایینی بینی نسبت به پوست نیمه بالایی بینی است. همین تفاوت در ضخامت پوست، باعث شده است تا نوک و پایین بینی افتادگی پیدا کند و غضروف بینی قابل لمس نیست.

همچنین این ضعیف بودن غضروف در بینی باعث می شود تا فرم بینی کشیده تر، پهن تر و دارای پر های بینی بزرگتر شود.

برخی از نمونه کارهای دکتر گیوه چی:

برای مشاهده نمونه کار های بیشتر دکتر گیوه چی به گالری مراجعه نمایید. 

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی فانتزی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

دکتر گیلدا گیوه چی

دکتر گیلدا گیوه چی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *