• تماس با ما 88673181 - 021

مشاوره پیش از جراحی بینی

مشاوره پیش از جراحی بینی

در جلسه مشاوره پیش از جراحی بینی باید تمامی ایرادات بینی خود را برای جراح خود بازگو کنید و درباره سوابق بیماری ها و جراحی خود و همچنین داروهایی که استفاده می کنید پزشک را مطلع کنید .پس از اینکه بیمار مشکلات خود را بازگو کرد و درباره نتیجه مورد دلخواه خود با پزشک صحبت کرد جراح بینی وی را معاینه خواهد کرد.در این معاینه کلی جراح موقعیت اسکلت بینی و دریچه های داخلی و خارجی و وضعیت شاخک ها و مخاط بینی را مشاهده می کند .در این جلسه مشاوره مشخص می شود که اگر بینی علاوه برمشکلات مربوط به زیبایی مشکلات دیگری دارد که باعث اختلال در تنفس وی می شود باید به طور کامل برطرف شوند. از جمله این مشکلات می توان به پولیپ بینی و انسداد بینی اشاره کرد.

مشاوره جراحی بینی

در صورتی که جراح بینی در کنار نواقص ظاهری به عملکرد بینی نیز توجه داشته باشد بسیاری از عوارض و مشکلات بعد از جراحی بینی رخ نمی دهد و بیمار با مشکل خاصی مواجه نخواهد شد .
جراح بینی همچنین در جلسه مشاوره شرایط بینی بیمار را از لحاظ جنس پوست،برجستگی های بینی و استحکام بینی و غضروف های نوک بینی بررسی می کند و درباره اینکه نتیجه جراحی بینی چقدر با انتظارات بیمار هم خوانی خواهد داشت صحبت می شود .
زیرا برخی از بیماران انتظار دارند بینی شان به مانند عکس شخص دیگری شود و یا اینکه فرم خاصی را به خود بگیرد در صورتی که باید بدانید بینی شما منحصر به فرد بوده و زیبایی بینی شما در گرو تناسب با دیگر اجزای صورت شما خواهد بود.
پیش از جراحی بینی باید پرهیز های غذایی و همچنین دارویی داشته باشید.زیرا برخی از داروها هستند که باعث رقیق شدن خون می شود و ممکن است جراحی بینی را با مشکل رو به رو کند .
با تشکر مدیریت سایت دکتر گیوه چی جراحی بینی خانم و متخصص گوش و حلق و بینی

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

5 × دو =