• تماس با ما 88673181 - 021

لیفت بینی با نخ

لیفت بینی با نخ

در روزگار فعلى با همان سرعتى كه  پيشرفت تكنولوژى ،پزشكى  را به سمت تكنيك هاى كم تهاجمی هدايت مى كند متقاضيان روش هاى غير جراحى به خصوص در حيطه زيبايى افزايش مى يابد.

لیفت بینی با نخ

تغيير شكل ظاهرى بينى با استفاده از نخ  يكى از روشهايى ست كه اخيرا مورد توجه قرارگرفته است .اينكه راهى براى تغيير شكل ظاهرى بينى باشد كه در يك جلسه و به صورت سرپايى قابل انجام باشد و دوره نقاهت كوتاه و طبعا هزينه بسيار كمترى نسبت به اقدام جراحى داشته باشد پكيج بسيار وسوسه برانگيزى ست. نكته اينجاست كه  نخ هايى كه به اين منظور استفاده مي شوند قابل جذب هستند و بعد از مدتى تاثير خود را از دست خواهند داد در نتيجه تغيير شكل ماندگار نيست و نياز به جلسات متعدد خواهد بود.

نخ هاى نازک توان بالا نگه داشتن اسكلت غضروفى و استخوانى بينى را ندارند پس تاثير چندانى در ظاهر ايجاد نمي كنند و اگر هم در ابتدا تغييرى ايجاد شود عمدتا به علت تورم ناشى از دستكارى ست.نخ هاى ضخيم در مسير عبور خود بافت چسبندگى زياد و واكنش بافتى شديد ايجاد می كنند كه خود می تواند باعث نازيبايى ظاهر بينى گردند .

نتيجه جراحى زيبايى بينى در افرادى كه سابقه ليفت بينى با نخ را داشته اند بدليل وجود بافتهاى چسبندگى قابل پيش بينى نيست. و مانند هر جسم خارجى ديگر امكان بروز عفونت بدنبال ليفت بينى با نخ وجود دارد.

اقدامات لازم بعد از عمل لیفت بینی با نخ

ورم، کبودی و درد از عوارض احتمالی بعد از لیفت بینی با نخ است که می توان با استفاده از کمپرس یخ در روز های اولیه تورم وکبودی را کاهش دهید و با  مصرف مسکن های تجویزی پزشک درد ناشی از عمل را کنترل کنید.

توصیه می شود برای کاهش عوارض بعد از عمل که به آن ها اشاره شد بیمار تا دو هفته طاق باز بخوابد و از دو بالش در زیر سر استفاده نماید ، به منظور پیشگیری از بروز عفونت مصرف آنتی بیوتیک های تجویز شده بطور منظم دارای اهمیت بسیار فراوانی می باشد .

هزینه لیفت بینی با نخ

هزینه این عمل بستگی به برند و تعداد نخ مورد استفاده دارد، همچنین مقدار ژل و نوع ژل مورد استفاده می تواند در هزینه عمل لیفت بینی با نخ  تاثیر گذار باشد.

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

پانزده − 4 =