• تماس با ما 88673181 - 021

درمان افتادگی پلک

درمان افتادگی پلک

آیا با افزایش سن دچار افتادگی پلک شده اید؟

آیا به دنبال راهی برای راهی برای زیباتر شدن چشم خود هستید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با روش های درمان افتادگی پلک همراه باشید.

درمان-افتادگی-پلک

درمان-افتادگی-پلک

برخی از نژاد ها به طور مادرزادی دارای پلکی افتاده می باشند. همچنین بر اثر افزایش سن و در اثر عدم مراقبت از پوست اطراف چشم، پلک بالا دچار افتادگی می شود. بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک روشی برای از بین بردن چروک اطراف چشم و لیفت پلک بالا می باشد.

در طی این جراحی، جراح متخصص به برداشتن پوست، ماهیچه و چربی اضافه در نواحی اطراف چشم اقدام می نماید. این ضایعات در پلک بالا و پایین گاهی موجب مشکلات بینایی از جمله تاری دید می شوند.

جراحی معمولاً بهترین راه درمان برای افتادگی پلک می باشد. جراح متخصص معمولاً با برداشتن بخشی از ماهیچه و بافت اطراف چشم که به طور غیر طبیعی بزرگ شده اند، اقدام به لیفت پلک می نماید. با این کار قدرت بینایی شما که پیش تر بر اثر افتادگی پوست اطراف چشم ها تحت تأثیر قرار گرفته بود، بیش تر می شود.

در طول بلفاروپلاستی جراح متخصص ممکن است بنا به خواست مراجعه کننده و در نظر گرفتن تناسب بین اجزاء صورت کمی فاصله میان چشم ها و ابرو ها را تغییر دهد.

دکتر گیوه چی ، جراح بینی در تهران و متخصص گوش حلق و بینی با تخصص و دانش بالایی می باشند. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی از طریق زیر اقدام کنید:

شماره های تماس 02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

کاندید جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک برای افرادی که به دنبال درمان چین و چروک های اطراف چشم هستند، گزینه مناسبی به نظر می رسد. وجود چربی و چین و چروک اطراف چشم ها بخشی از روند افزایش سن می باشد. اما اگر به دنبال راهی کم دردسر می گردید، بهتر است به بلفاروپلاستی فکر کنید.

کرم ها، تزریقات و لیزر درمانی ها همگی وقت گیر بوده و نیازمند پیگیری جلسات متعدد می باشند. همچنین تمامی این روش ها تأثیر موقتی بر روی پوست دارند. اما جراحی زیبایی پلک در صورتیکه توسط جراح متخصص انجام گیرد، نه تنها دارای کم ترین عوارض می باشد، بلکه نتیجه آن دراز مدت نیز هست.

در صورتیکه افتادگی پلک بالا بینایی شما را تحت تأثیر قرار داده و یا سبب تاری دید شما شده است، شما بهترین گزینه برای انجام جراحی زبایی پلک می باشید.

پرهیز از استعمال دخانیات و نداشتن بیماری های خاص و مضمن عوارض این جراحی را به حداقل می رساند.

 نتیجه جراحی زیبایی پلک

برخی اوقات ممکن است جراحی زیبایی پلک به منظور افزایش تأثیر جراحی با سایر عمل ها ترکیب شود. به طور مثال ممکن است احتیاج باشد بلفاروپلاستی با لیفت ابرو همراه باشد. این اقدام در بیش تر مواقع نتیجه عمل را زیباتر می کند.

به طور معمول تنها یکبار در زندگی هر فرد احتیاج به بلفاروپلاستی می باشد. اما در صورتیکه از نتیجه عمل راضی نبودید و یا خواهان اضافه کردن عمل دیگری بودید، می توانید عمل ترمیمی جراحی زیبایی پلک را امتحان نمایید.

نتیجه گیری

بهترین و ماندگارترین گزینه برای درمان افتادگی پلک، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی می باشد. در صوریکه جراحی زیبایی پلک توسط جراح متخصص انجام گیرد، می تواند کم ترین عارضه را داشته باشد.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

1 × 4 =