• تماس با ما 88673181 - 021

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

امروزه  جوانسازی پوست و زیبایی از مهمترین مواردی است که بسیاری از خانم ها و برخی از آقایان به آن اهمیت اهمیت زیادی می دهند و برای رسیدن به صورت و پوستی زیبایی هر گونه روش ی را امتحان می کنند. برخی از این روش ها ممکن است تا مشکلات پوستی را بیشتر نماید مخصوصا اگر زیر نظر پزشک انجام نشود.

در ادامه این مقاله به برخی از خدمات دکتر گیوه چی در حوزه جوانسازی پوست می پردازیم.

 

جوانسازی پوست

 

پوست از جمله قسمت های مهم بدن است که به علت های گوناگون ممکن است تغییرات زیادی مانند چین و چیروک در آن رخ دهد. به همین منظور باید توجه زیادی به جوان ماندن و جوانسازی پوست نمود. با انجام چندین روش می توان این جوانی را حفظ کرد و یا باعث کاهش چین و چروک پوست نیز شد.

برخی از روش های جوانسازی پوست

در ادامه این مطلب به توضیح برخی از روش های جوانسازی پوست پرداخته می شود تا بتوان بهترین راه را برای جوانسازی پوست پیدا کرد.

  • تزریق بوتاکس

سم بوتولینوم توکسین که امروه به نام بوتاکس شناخته می شود از جمله مواد پر کننده ای است که به منظور جوانسازی صورت، پوست و پوست دست مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بوتاکس از جمله مواد بدون عارضه و ایمن است که به منظور برطرف کردن موقتی چین و چروک صورت و پشت دست از آن استفاده کرد.  تزریق بوتاکس از جمله پر طرفدارترین روش های جوانسازی پوست محسوب می شود.

  • تزریق فیلر

در روش تزریق فیلر، تزریق به زیر پوست انجام می شود. از تزریق فیلر بیشتر  برای برجسته کردن گونه ها استفاده می شود. همچنین می توان برای پر کردن چین و چروک صورت، خط فک و خط لبخند نیز از آن استفاده کرد.

از جمله کابرد های تزریق فیلر که از جمله روش های جوانسازی پوست نیز محسوب می شود، کم کردن گودی و تیرگی زیر چشم می باشد. برخی از این فیلر ها حاوی مانند اسید هیالورونیک و اسید پلی ال لاکتیک می باشند که برای بدن مضر نبوده و بعد از گذشت مدتی جذب بدن می شود. این فیلر ها با تحریک کردن سلول های کلاژن ساز پوست جوانی پوست را به ارمغان می آورد.

برخی از مواردو توصیه های خانم دکتر گیوه چی برای جوان سازی پوست عبارتند از :

  • صورت خود را دوبار در روز بشویید.
  • استفاده از یک مرطوب کننده با کیفیت می تواند در جوانسازی پوست موثر باشد.
  • از قرار گیری در مقابل نور مستقیم خورشید اجتناب شود.
  • از استعمال دخانیات و مشروبات الکلی خودداری شود.
  • آب کافی نوشیده شود.
  • ویتامین k مصرف شود. برای تامین این ویتامین میوه و سبزیجات تازه مصرف شود.
  • خواب کافی و مفید در روز

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

لیفت صورت

جراحی سینوزیت

و . . .

گالری عکس

گالری فیلم 

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

19 − 14 =