• تماس با ما 88673181 - 021

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

آیا می دانید جراحی زیبایی پلک سبب بالا رفتن جذابیت چشم هایتان می شود؟

آیا می دانید با جراحی زیبایی پلک می توانید جوانی را به چشم های خود برگردانید؟

در این مقاله ، جراحی زیبایی پلک را مورد بررسی قرار می دهیم.

افتادگی پلک یکی از دلایل مهم در ایجاد ظاهر نامطلوب در چشم ها می باشد. به دنبال افتادگی پلک چشم ها حالت خسته و غمگین بخود می گیرند. خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی و دانش پزشکی امروزه تکنیک های زیبایی زیادی به منظور رفع عوارض نامطلوب چهره ، گسترش یافته اند.

 دکتر گیوه چی ، بهترین متخصص گوش ، حلق و بینی ،  در زمینه جراحی زیبایی پلک ،  تخصص و دانش بالایی دارد. شما عزیزان می توانید، به منظور مشاوره با دکتر گیوه چی  از طریق زیر اقدام کنید:

 شماره های  تماس  02188673181 و 02188875799

همچنین می توانید ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مزایای جراحی زیبایی پلک

یکی از این تکنیک های زیبایی جراحی زیبایی پلک یا به عبارت تخصصی ، بلفاروپلاستی می باشد. از طریق جراحی زیبایی پلک می توان شادابی و زیبایی را به چشم ها برگرداند. با از بین رفتن افتادگی پلک ، چشم ها گیرایی و جذابیت بیشتری پیدا می کنند و همچنین چهره ی فرد زیباتر و جوان تر دیده می شود.

همچنین با جراحی زیبایی پلک می توان خطوط و چروک اطراف پلک را نیز بهبود بخشید و برطرف ساخت. لازم به ذکر است که در جراحی زیبایی پلک ، زخم ناشی از جراحی وجود ندارد و این تکنیک با ظرافت هرچه بیشتر انجام می گیرد و فرد متحمل عارضه ای بعداز انجام این عارضه نمی شود. لازم به ذکر است که جراحی زیبایی پلک سن خاصی ندارد و بنا به تشخیص پزشک متخصص، این جراحی در سنین پایین به منظور از بین بردن افتادگی های ژنتیکی پلک نیز انجام می پذیرد.

علل افتادگی پلک بالا

عواملی که سبب ایجاد افتادگی و پف آلودگی پلک بالا می شوند عبارتند از :

  • افزایش سن
  • دلایل ژنتیکی و ارثی
  • عوامل محیطی ( عوارض نامطلوب ناشی از اشعه ی آفتاب )
  • کاهش رشته های کلاژن و الاستین پوست
  • عوامل شغلی و…

افتادگی پلک سبب شمای نامطلوب چشم ها می شود. بدنبال این عارضه چهره ی فرد ، غمگین و پیر به نظر می رسد.

جراحی زیبایی پلک

جراحی زیبایی پلک

بلفاروپلاستی

پوست پلک بالا شل و نازک می باشد. سطح زیرین پوست پلک را ، عضله ی مدور چشمی تشکیل می دهد که بوسیله ی یک لایه ی نازک بنام سپتوم از بخش چربی جدا شده است.

مقدار پوست اضافی که باید در حین جراحی برداشته شود توسط متخصص بررسی و تعیین می شود. با برداشتن پوست اضافه و خارج کردن چربی های زیر لایه ی سپتوم ، حالت افتادگی پلک اصلاح می شود و پشت چشم ها باز می شود.

به دنبال این امر پف آلودگی پلک بالا و خستگی چشم ها برطرف می شود. علائمی همچون تورم ، التهاب و یا خون مردگی در پلک بالا بدنبال جراحی امری کاملا طبیعی است و به مرور زمان از میان می رود.

استفاده از کمپرس های یخ به کاهش التهاب و تورم بعداز جراحی زیبایی پلک کمک شایانی می کند. همچنین مصرف داروهای تجویزی پزشک مربوطه ، می تواند درد بعد از جراحی را تسکین بخشد.

به دلیل ظرافت جراحی زیبایی پلک توصیه می شود تا در انتخاب جراح خود دقت کنید تا جراحی موفقی را تجربه کنید.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

هجده + پنج =