• تماس با ما 88673181 - 021

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی

در جراحی زببایی بینی می توان سلیقه بیمار را تا جای ممکن در نظر گرفت اما در صورتی که بینی بیمار شرایط لازم را برای این جراحی نداشته باشد جراح بینی باید بیمار را آگاه کند تا اصراری بر جراحی بینی به صورت فانتزی نداشته باشد. دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی خانم جراحی بینی طبیعی انجام می دهند و در نمونه کارهای ایشان جراحی بینی فانتزی دیده نمی شود اما ما دراین مطلب شما را با جراحی بینی فانتزی آشنا می کنیم. در جراحی بینی فانتزی تغییرات زیر انجام می گیرد.

بینی های فانتزی معمولا به صورت نوک ها سر بالا ،تیغه بینی باریک،سوارخ های کوچک و پشت قوس دار دیده می شوند .در این عمل برای اینکه بینی حالت فانتزی پیدا کند از حجم بافت بینی به مقدار زیادی کم می شود.کم کردن بافت بینی باعث می شود بینی استحکام لازم را نداشته باشد و و با کوچکترین فشاری دچار آسیب دیدگی شود .

جراحی-بینی

بینی به صورت طبیعی دارای یک زاویه نود تا صد درجه ایی با لب می باشد اما زمانی که مقدار این زاویه بیشتر از این اندازه باشد نوک بینی به حالت سربالا می شود  و می توان گفت بینی به شکل فانتزی شده است .

همچنین بینی می تواند به صورت نیمه فانتزی باشد اما در ابتدا باید بینی بررسی شود و در صورتی که ساختار بینی بیشتر از پوست ضخیم تشکیل شده باشد بینی با مشکل مواجه خواهد شد.

دکتر گیلدا گیوه چی بیان می کند:

هر چقدر تغییرات ایجاد شده در جراحی بینی زیاد تر باشد و از سایز بینی بیشتر کاسته شود احتمال اینکه بینی بعد از گذشت چند سال با مشکلات تنفسی روبه رو شود بیشتر خواهد شد.پس دقت داشته باشید در ابتدا به سلامتی خود توجه داشته باشید و سپس تمرکز خود را بر مقدار تغییرات در جراحی بگذارید و به توصیه جراح بینی خود دقت بیشتری داشته باشید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی خانم و متخصص گوش و حلق و بینی

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

3 + یک =