• تماس با ما 88673181 - 021

جراحی بینی فانتزی استخوانی

جراحی بینی فانتزی استخوانی

آیا فقط با عمل جراحی بینی زیبا می شوید؟

آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می کنید عمل جراحی بینی می تواند ستارالعیوب تان شود؟ بله بر اساس تحقیقاتی که اخیراٌ انجام شده به این نتیجه رسیده ایم که بسیاری از افرادی که عمل بینی انجام داده اند از تناسب صورت خود راضی شده اند و دیگر نیازی به عمل جراحی دیگری نمی بینند و فقط با عمل جراحی بینی، زیبایی و تناسب کافی را به دست می آورند.

برای مشاهده ی نمونه کارهای بیشتر جراحی بینی و یا مراجعه حضوری به دکتر گیلدا گیوه چی، جراح بینی در تهران، می توانید با شماره های: 02188673181 و 02188875799 تماس حاصل کنید و یا به صفحه ی اینستاگرام دکتر گلیلدا گیوه چی مراجعه نمایید.

جراحی بینی(رینوپلاستی)

عمل جراحی بینی، عملی است به رفع نقائص موجود در بینی می پردازد و رینوپلاستی؛ جراحی است که صرفاٌ بر روی جنبه زیبایی این عمل متمرکز است. در این نوع جراحی شکل و فرم بینی تغییر پیدا می کند و بالطبع؛ چون بینی یک عضو موثر در چهره است می تواند ظاهر صورت را هم به کلی تغییر دهد.

در ادامه  به نکاتی می پردازیم که بتوانید بهترین عمل جراحی زیبایی خود را در طول عمر زندگی تان تجربه کنید.

در ادامه به انواع بینی و نوع جراحی های آن ها می پردازیم.

عکس بینی عمل شده توسط دکتر گیلدا گیوه چی

عکس بینی عمل شده توسط دکتر گیلدا گیوه چی

انواع بینی

  • بینی استخوانی
  • بینی گوشتی

هر یک از این انواع دارای ویژگی منحصر به فردی است که هر کدام مهارت خاص خودش را می طلبد. جراحی که حاذق باشد می تواند از پس عمل جراحی بینی گوشتی بر بیاید، زیرا نسبت به عمل بینی استخوانی از پیچیدگی و دشواری بیشتری برخوردار است.

مشخصات استخوانی و گوشتی بودن بینی

بینی استخوانی:

بینی هایی که دارای غضروف، قوز، انعطاف پذیری بالا، پوستی نازک و شکل کشیده ای هستند، جزو دسته ی بینی های استخوانی جای می گیرند.

عوامل بسیاری در شکل گیری بینی استخوانی دخیل هستند، عواملی هم چون وراثت یا ژنتیک و تاثیرات محیطی که بینی در اثر ضربات وارده یا برخورد با اجسام سخت در سانحه، قوز و فرم استخوانی به خود می گیرد. برای انجام عمل جراحی باید نوع بینی شناسایی شود و برای تحقق این امر باید به پزشک متخصص مراجعه کنید و از او کمک بگیرید.

بینی گوشتی:

بینی گوشتی از خصیصه های مشخصی برخوردار است که اینجا تعدادی از این مشخصات را معرفی می کنیم، عواملی هم چون: پوستی ضخیم، تجمع چربی در نوک بینی، غضروف پهن و بزرگ قسمت جلویی بینی، در شکل گیری بینی های گوشتی موثرند.

به دلیل موارد ذکر شده عمل جراحی چنین بینی هایی نسبت به بینی استخوانی سخت تر خواهد بود و حتماٌ باید بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را برای چنین عملی انتخاب کنید تا بهترین نتیجه ممکن را از جراحی خود کسب کنید.

روش جراحی بینی فانتزی استخوانی

انتخاب و استفاده از هر یک از این روش ها؛ مزیت های مختص به خودش را دارد که جراح تصمیم می گیرد بنا به نوع بینی و شکل آن یکی از آن ها را انتخاب کند و جراحی را با آن شروع کند و پیش ببرد.

  1. عمل جراحی بینی با استفاده از تکنیک باز:

در این روش جراح می تواند به صورت باز و با جزئیات بیشتر برروی غضروف و ساختار بینی تسلط داشته باشد و شانس موفقیت آمیز بودن جراحی را بالا می برد.

  1. عمل جراحی بینی با روش بسته:

در این روش چون هیچ برشی در تیغه بینی نقاط بینی زده نمی شود، جراحی بسته نام گرفته است، همینطور از جای زخم و بخیه، تورم خبری نیست و زمان کمتری برای انجام این روش صرف می شود که جزو مزایا این روش محسوب می شود، زیرا  در این روش بهبودی هم سریع تر رخ می دهد.

به تمام افرادی که بینی استخوانی دارند و قصد جراحی بینی را دارند پیشنهاد می شود به صورت فانتزی این جراحی را انجام دهند و حتماٌ تحت یک متخصص جراح بینی خوب در تهران عمل شوند.

هزینه عمل جراحی بینی استخوانی

هزینه ها براساس عوامل مختلفی برآورد و محاسبه می شود که به بعضی از این عوامل اشاره ای مختصر می کنیم.

میزان تخصص، مهارت، محبوبیت جراح بینی، نوع بیمارستان مورد نظر برای عمل (دولتی یا خصوصی بودن آن)، موقعیت مکانی مطب پزشک، تعداد جلسات برای معاینه پس از عمل و چکاپ و بررسی های انجام شده، همگی می توانند در تعیین میزان هزینه ها نقش به سزایی ایفا کنند.

نتیجه گیری

عمل جراحی بینی  فانتزی استخوانی را به حق می توان یک چهره ای زیبا را برای فرد رقم بزند. در ادامه

فیلم عمل جراحی بینی فانتزی استخوانی در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار می گیرد تا بتوانید با دیدی باز و واقع گرایانه به سمت چنین عملی گام بردارید.

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

1 × 5 =

Call Now Button