• تماس با ما 88673181 - 021

تزریق کورتون بعد از جراحی بینی

تزریق کورتون بعد از جراحی بینی

تزریق کورتون به منظور کاهش سریع ورم بینی، بعد از جراحی بینی می باشد. تزریق کورتون بعد از جراحی بینی برای رسیدن فرد متقاضی به نتیجه مطلوب و لذت بعد از جراحی بینی است.
برخی از افراد با این که مدت زمان کوتاهی از جراحی بینی گذشته، از ورم بینی خود راضی نبوده و درخواست تزریق کورتون به بینی خود را دارند. همچنین برخی بر این باورند که باید بعد از جراحی بینی تزریق کورتون انجام شود، که این تصور اشتباه است.

چه زمانی تزریق کورتون بعد از جراحی بینی لازم است

• در افرادی که دارای پوست زخیم در نوک بینی خود هستند.
• زمانی که ورم بینی بعد از گذشت زمان مورد نیاز هنوز کاهش نیافته است.
• برای دومین بار بر روی بینی جراحی انجام شده باشد.

تزریق کورتون

به طور معمول تزریق کورتون بعد از جراحی بینی انجام می شود. محل تزریق در پشت نوک بینی است، زیرا ممکن است در این ناحیه اسکار تشکیل شود و یا بافت سفت مانده و پر شده است. تزریق کورتون در این ناحیه به دلیل جلوگیری از این عوامل و نرم شدن و کاهش تشکیل شدن اسکار در پشت نوک بینی می باشد. تزریق کورتون باید توسط جراح بینی خوب و به درستی انجام شود.

زمان تزریق کورتون

بهترین زمانی که می توان برای تزریق کورتون جراح بینی در نظر می گیرد و می توان بدون داشتن خطرات احتمالی تزریق را انجام داد، تا موجب کاهش تورم در بافت بینی و اطراف آن شود، 4 الی 6 هفته بعد از انجام جراحی بینی است.
زیرا توصیه می شود تا بدن روند بازسازی خود را برای کاهش تورم در پیش بگیرد تا ترمیم بینی بسیار طبیعی و یکنواخت انجام شود. زیرا ممکن است با انتخاب زمان نامناسب برای انجام تزریق ، ممکن است که تزریق کورتون باعث ایجاد فردرفتگی و نامنظمی در نوک بینی شود. دکتر گیوه چی به عنوان بهترین جراح بینی مناسب ترین تصمیمات را برای تزریق کورتون برای بیماران خود می گیرد. در صورتی که تزریق به درستی انجام نشود، نتیجه جراحی بینی نمایان نمی شود.
به طور معمول بعد از گذشت یک هفته از تزریق تغییرات و کاهش ورم در بینی قابل مشاهده است. ولی ممکن است تا 6 ماه زمان لازم باشد تا نتیجه را دید.

سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی فانتزی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

2 + 3 =