• تماس با ما 88673181 - 021

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

جراحی بینی گوشتی

در این مقاله به توضیح سوالات بالا می پردازیم و ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی را بیان می کنیم. این مقاله به اشخاصی که بینی گوشتی دارند، کمک می کند تا بهترین جراح بینی را انتخاب کند.

بینی هایی که دارای بافت چربی زیاد و پوست ضخیمی هستند را بینی گوشتی می گویند.

جراحی بینی گوشتی
برای جراحی بینی های گوشتی جراح بینی بر روی غضروف و استخوان بینی فرد جراحی انجام می دهد و معمولا در این جراحی سعی می شود تا هیچ تغییری بر روی پوست انجام نشود. فقط تا حد ممکن چربی های اضافی در بینی را برداشته و پوست را نازک می کند.

بهترین جراح بینی گوشتی می داند که پوست بینی در افراد دارای بینی گوشتی نباید نازک شود. همچنین بهترین جراح بینی گوشتی در حین جراحی باید با مهارت و دقت و تبحر اقدام به برداشتن استخوان و غضروف می نماید تا بعد از جراحی بهترین نتیجه مطلوب را در فرد مشاهده شود.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟

برای آن که بهترین جراح بینی گوشتی را در تهران بشناسید باید از ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی مطلع باشید. توصیه می شود تا این مقاله را حتما مطالعه نمایید.

از مهمترین ویژگی های بهترین جراح بینی گوشتی این است که جراحی بینی گوشتی و جراحی ترمیم بینی گوشتی سخت از جراحی بینی استخوانی است و نمی توان به هر اندازه و فرمی تغییر داد و کوچک کرد.

برای جراحی بینی باید جراح بینی گوشتی این را مد نظر داشته باشد که در افراد دارای بینی گوشتی نوک بینی ها پهن و افتاده است. پس به دقت بالایی برای فرم دهی و ایجاد قوس بر روی بینی احتیاج دارند.

ویژگی بهترین جراح بینی گوشتی

  • داشتن تجربه و تخصص در جراحی بینی گوشتی
  • داشتن هنر و سلیقه به همراه علم برای جراحی بینی، زیرا جراحی بینی به تلفیق تخصص و هنر احتیاج دارد.
  • رضایت بالای بیماران بعد از جراحی بینی
  • داشتن سوابق درخشان و تجربه در جراحی بینی
  • در اختیار گذاشتن اطلاعات به بیمار در خصوص جزئیات جراحی بینی
  • صبر و حوصله در خصوص پاسخ گویی به سوالات بیماران

داشتن صحه صدر برای کمک رساندن به افرادی که جراحی بینی انجام داده اند و راهنمایی در خصوص مراقبت های لازم بعد از جراحی بینی

 سایر خدمات دکتر گیلدا گیوه چی :

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

جراحی ترمیمی بینی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر گیلدا گیوه چی جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی .

About the Author

drgivehchi
دكتر گيلدا گيوه چي در سال ۱۳۵۴ در تهران متولد شد.در سال ۱۳۷۱ پس از موفقیت در آزمون سراسری ،وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران گردید.سال ۱۳۷۷ به عنوان رتبه اول دانشگاه ، قبل از فارغ التحصیلی در آزمون دستیاری شرکت نموده در رشته گوش ،حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شد.دوران ۴ ساله آموزش تخصصی را در بیمارستانهای امیراعلم و امام خمینی تهران سپری و در سال ۱۳۸۲ موفق به اخذ بورد (دانشنامه ) تخصصی در رشته گوش ،حلق ، بینی و جراحی سر و گردن گردید. در حال حاضر فعالیت ایشان عمدتا بر جراحیهای زیبایی و ترمیمی بینی و صورت متمرکز می باشد.

ارسال پاسخ

هجده − ده =